reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny bardzo mi przykro strat... Życzę dużo sił!

@Nelusia wow!!! Mega. To ja jestem w 12tc i kompletnie nic nie widac... A to druga moja ciąża [emoji6]

Dlatego mówię, każda ciąża jest inna.

Dzisiaj mega się zdenerwowalam. Około 10 zadzwoniła moja gin i kazała mi być na 11 bo zwolniło się miejsce. A ja byłam 300km od miasta w delegacji. Powiedziałam ze nie uda mi się i wrzuciła mnie na poniedziałek rano bo jutro ma dyzur w szpitalu i nie przyjmuje... To czekanie mnie wykończy! [emoji21]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DziewcZyny czy wy macie juz brzuch? U mnie dopiero 10 tydzien, smieje sie ze blizniaki bo mialam plaski przed ciaza, a taki rozmiar to z poprzednia corka gdzies jak bylam w 25 tygodniu?!

ja mam tez taki duzy...8-) to trzecia ciaza, 10 tydzien, ale ja mialam dwa pecherzyki i w poniedzialek dopiero sie dowiem jak jest i czy sa blizniaki:)
 
Gratuluję udanych wizyt :)

Brzuszki to indywidualna sprawa. W kolejnych ciążasz szybciej staje się widoczny. Hormony i wzdęcia oraz gazy także robią swoje :) wieczorem wyglądam jak balon, a rano nic nie widać :)
 
Witam dziewczynki
Duzo ciepła przesyłam zmartwionym i zasmuconym mamusią :(
Gratuluję dużych dzidziusiów i brzucholków :)
Mój brzuch też już spory a dzidzia ma dopiero 18mm, w ogóle martwię się bo jakiś taki malutki, schowany. Potem jak mi się uda to wrzucę Wam zdjęcie mojego bąbelka, same ocenicie.
Dzisiaj byłam u lekarza, bo miałam wrażenie jakby dół brzucha mi twardniał, w badaniu USG okazało się, że mam mięśniaka z prawej strony macicy. Lekarz przepisał mi luteinę i duphaston. Mam nadzieję, że nic mu nie będzie, tzn fasolce :(
 
reklama
Do góry