reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cgfttraaa5c.

U mnie obcy też nie zobaczy ale za to ja widzę. Nie mieszczę się już w ani jedną parę dżinsów :( Mój małżonek też już zauważył, zwłaszcza, że widzimy się tylko w weekendy.
Ja też widzę się ze swoim tylko w weekendy wiem jak to jest

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też widzę się ze swoim tylko w weekendy wiem jak to jest

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorsze dla nas jest to, że córka za nim bardzo tęskni. Widać to po niej zwłaszcza jak on wchodzi do domu. Od razu jej oczy robią się takie wesołe że aż serce ściska. Oczywiście zastanawiamy się nad tym faktem. Trzeba coś z tym zrobić bo ja też pracuje, z 1 dzieckiem jest samej ciężko zwłaszcza jak się nie ma prawa jazdy a co dopiero z 2. Nie raz musiałam córkę o 22 od teściowej odbierać bo teściowa na rano i wracać z nią do domu autobusem. Katastrofa poprostu.
 
Najgorsze dla nas jest to, że córka za nim bardzo tęskni. Widać to po niej zwłaszcza jak on wchodzi do domu. Od razu jej oczy robią się takie wesołe że aż serce ściska. Oczywiście zastanawiamy się nad tym faktem. Trzeba coś z tym zrobić bo ja też pracuje, z 1 dzieckiem jest samej ciężko zwłaszcza jak się nie ma prawa jazdy a co dopiero z 2. Nie raz musiałam córkę o 22 od teściowej odbierać bo teściowa na rano i wracać z nią do domu autobusem. Katastrofa poprostu.
My teraz pierwszy dzidziu ale ciężko mi samej teraz jeszcze jestem na L4 to już całkiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My teraz pierwszy dzidziu ale ciężko mi samej teraz jeszcze jestem na L4 to już całkiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem jak to jest, dlatego trzymam kciuki żeby wszystko się wam układało jak najlepiej :) Ja też na L4 pójdę ale się nie nudzę przy mojej niespełna 3 lat-ce. Chciałam jeszcze popracować ale ja pracuję na produkcji i nie ma stanowiska na którym nie naraziła bym dzidzi na niebezpieczeństwo. Pracowałam 2 tygodnie od momentu jak się dowiedziałam o ciąży i codziennie wracałam do domu z bólem brzucha. Samo stanie 8h w jednym miejscu na lżejszym stanowisku dawało mi popalić. Teraz wzięłam urlop a od 19 idę na zwolnienie lekarskie. Sam lekarz zasugerował jak dowiedział się gdzie pracuje.
 
Wiem jak to jest, dlatego trzymam kciuki żeby wszystko się wam układało jak najlepiej :) Ja też na L4 pójdę ale się nie nudzę przy mojej niespełna 3 lat-ce. Chciałam jeszcze popracować ale ja pracuję na produkcji i nie ma stanowiska na którym nie naraziła bym dzidzi na niebezpieczeństwo. Pracowałam 2 tygodnie od momentu jak się dowiedziałam o ciąży i codziennie wracałam do domu z bólem brzucha. Samo stanie 8h w jednym miejscu na lżejszym stanowisku dawało mi popalić. Teraz wzięłam urlop a od 19 idę na zwolnienie lekarskie. Sam lekarz zasugerował jak dowiedział się gdzie pracuje.
Nie ma co narażać dzidzia

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze dla nas jest to, że córka za nim bardzo tęskni. Widać to po niej zwłaszcza jak on wchodzi do domu. Od razu jej oczy robią się takie wesołe że aż serce ściska. Oczywiście zastanawiamy się nad tym faktem. Trzeba coś z tym zrobić bo ja też pracuje, z 1 dzieckiem jest samej ciężko zwłaszcza jak się nie ma prawa jazdy a co dopiero z 2. Nie raz musiałam córkę o 22 od teściowej odbierać bo teściowa na rano i wracać z nią do domu autobusem. Katastrofa poprostu.

Współczuję nie wyobrażam sobie takich sytuacji moja córka pada po 20.00 jest niezywa... Może warto zrobić prawo jazdy?? Ja robiłam s ciazy właśnie pod kątem dziecka
 
Współczuję nie wyobrażam sobie takich sytuacji moja córka pada po 20.00 jest niezywa... Może warto zrobić prawo jazdy?? Ja robiłam s ciazy właśnie pod kątem dziecka
Właśnie się nad tym zastanawiam. Tylko jak ja to mówię..musiałyby wyrastać z ziemi gumowe drzewa żebym mogła wyjechać na ulice :)
 
Ja robie prawo jazdy od roku hahahah teraz musza przyciagnac pasa troche i zdac przed porodem. Tylko czekam az mi auto oddadza od mechanika bo juz 3 tygodnje trzymaja :crazy: szwedzkie nigdzie nie spieszenie sie.
Moj A zazwyczaj w domu jest max 17 ale tak czy siak prawko sie przyda, zeby nie dostac glupka do glowy w domu i jechac chociazby do sklepu mleko kupic :-p

Co do bolow plecow, mnie bola kolana i uda. 2h spacerowania i musze usiasc. W pracy nikt nic nie wie i szybko sie nie dowie. Moze pod koniec marca.

A apropo mojego lekarza to ogladalo mnie sztuk 3. Mam stwiedzone zapalenie mieszkow wlosowych. Ot hormony ciazowe szaleja, i lupiez rowniez mam.. pfff

Wlasnie zajadam sie szwedzkim przysmakiem w pracy, kulki miesne z łosia
 
reklama
Właśnie się nad tym zastanawiam. Tylko jak ja to mówię..musiałyby wyrastać z ziemi gumowe drzewa żebym mogła wyjechać na ulice :)
Oj mi znowu wszyscy mówili że nie dam rady bo zakręcona i wgl zdałam szybciej niż nie jeden który mi tak mówił

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry