reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Współczuję nie wyobrażam sobie takich sytuacji moja córka pada po 20.00 jest niezywa... Może warto zrobić prawo jazdy?? Ja robiłam s ciazy właśnie pod kątem dziecka
Ja tak samo w ciąży 7lat temu.zdalam i następnego dnia trafiłam na porodówkę:)

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Ja robie prawo jazdy od roku hahahah teraz musza przyciagnac pasa troche i zdac przed porodem. Tylko czekam az mi auto oddadza od mechanika bo juz 3 tygodnje trzymaja :crazy: szwedzkie nigdzie nie spieszenie sie.
Moj A zazwyczaj w domu jest max 17 ale tak czy siak prawko sie przyda, zeby nie dostac glupka do glowy w domu i jechac chociazby do sklepu mleko kupic :-p

Co do bolow plecow, mnie bola kolana i uda. 2h spacerowania i musze usiasc. W pracy nikt nic nie wie i szybko sie nie dowie. Moze pod koniec marca.

A apropo mojego lekarza to ogladalo mnie sztuk 3. Mam stwiedzone zapalenie mieszkow wlosowych. Ot hormony ciazowe szaleja, i lupiez rowniez mam.. pfff
Oj ja wyglądam ogólnie jak siedem nieszczęść

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.
Ja czekam aż moja gin wróci z ferii w przyszłym tygodniu i IDE na wizytę... (To będzie juz 12tc)

Co do brzucha to u mnie kompletnie nic nie widać. może dlatego ze 7 lat temu byłam w ciąży wiec wszystko wróciło do takiej normy jakby to pierwsza ciąża była ;)

Ostatnio nie mogę sobie miejsca znaleźć... Wszystko mnie irytuje i denerwuje gorzej jak na okres, tez tak macie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w pierwszej ciazy zaczelo byc widac brzuszek w lipcu (termin na polowe pazdziernika). Dokladnie 16 czerwca bylam na weselu gdzie wiekszosc rodzinki nic nie wiedziala o ciazy i przez cale wesele nic nie zauwazyli. Urodzilam 15 pazdziernika i przytylam 8kg. Spodnie sprzed ciazy zalozylam tydzien po cesarce a kg byly takie same po okolo miesiacu. Teraz tez brzuszka jeszcze nie widac. Czasami jak mnie wzdecia wezma
 
Hej :) Chyba nie nadrobię ;)
Witam wszystkie nowa mamusie. Gratuluję i życzę dużo cierpliwości ;)

Słyszałyście o tych pudełkach z wyprawką co dają w Finalndii? Co o nich sądzicie?
Okazało się, że u nas też jest coś takiego i chyba skorzystam :)
O ile sam pomysł dziecka śpiącego w kartonie wydaje mi się dziwny :D to już taka pomoc przy wyprawce to super sprawa :).

@Paulina12 Reni? Gaviscon? Kefir?
Ja słyszałam o pudełkach i chyba się zdecydujemy. Gdy próbowaliśmy zajść w Finlandii to właśnie mi się marzyło pudełko. Szkoda, że w Szwecji nie dawali. Ale w UK już znalazłam stronę i jak tylko będę pewniejsza to się zapisze.
Ja mam wizyte u położnej dopiero w 16 tygodniu. Nie mam co 2 tygodnie. Potem mam w 22 tyg.

Scany mam 2.
Ja miałam wczoraj pierwsza wizytę u położnej, następną 16, potem co 3-4 tygodnie aż do 34 bodajże, a potem co 2 tygodnie. W międzyczasie jak najszybciej endokrynolog, okulista i badanie krwi i moczu u GP. Skan mam 6.3

Ja z tych, co twierdzą, że kupowanie nowego wózka to kasa w błoto. Wolę wydać na nowe chusty [emoji14]
Często jak dziecko wyrasta z gondoli mamy kupują spacerówki, bo lepsze. I tak wózek używany pół roku, czy rok idzie w odstawkę. Ale dzięki temu takie osoby jak ja mogą kupić super wózek za pół ceny :)

Ja mam chusty po córce i mam nadzieję, że po 8 latach nadal będą się nadawały...

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt.
Ja czekam aż moja gin wróci z ferii w przyszłym tygodniu i IDE na wizytę... (To będzie juz 12tc)

Co do brzucha to u mnie kompletnie nic nie widać. może dlatego ze 7 lat temu byłam w ciąży wiec wszystko wróciło do takiej normy jakby to pierwsza ciąża była ;)

Ostatnio nie mogę sobie miejsca znaleźć... Wszystko mnie irytuje i denerwuje gorzej jak na okres, tez tak macie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie brzuch widać, ale mój własny [emoji16] Położna mówiła, że przy mojej wadze i o tyle starszym dziecku może nie być widać jeszcze długo. W sumie z pierwszą o tym że jestem w ciąży a nie przytyłam wiedziało niewiele osob, i głównie od 7 miesiąca [emoji16]

A co do płci, to w pierwszej chciałam syna i czułam syna, mąż mówił, że będzie córka i mam córkę. Teraz chciałabym żywe i zdrowe, obojętnie co, z niewielkim naciskiem na córkę, bo mam ciuchy "dziewczyńskie", ale i córka i mąż mówią, że będzie chłopak. Nie mam zupełnie pomysłu na imię męskie, a druga córka miałaby być Matylda.
 
Ja słyszałam o pudełkach i chyba się zdecydujemy. Gdy próbowaliśmy zajść w Finlandii to właśnie mi się marzyło pudełko. Szkoda, że w Szwecji nie dawali. Ale w UK już znalazłam stronę i jak tylko będę pewniejsza to się zapisze.

Ja miałam wczoraj pierwsza wizytę u położnej, następną 16, potem co 3-4 tygodnie aż do 34 bodajże, a potem co 2 tygodnie. W międzyczasie jak najszybciej endokrynolog, okulista i badanie krwi i moczu u GP. Skan mam 6.3



Ja mam chusty po córce i mam nadzieję, że po 8 latach nadal będą się nadawały...



U mnie brzuch widać, ale mój własny [emoji16] Położna mówiła, że przy mojej wadze i o tyle starszym dziecku może nie być widać jeszcze długo. W sumie z pierwszą o tym że jestem w ciąży a nie przytyłam wiedziało niewiele osob, i głównie od 7 miesiąca [emoji16]

A co do płci, to w pierwszej chciałam syna i czułam syna, mąż mówił, że będzie córka i mam córkę. Teraz chciałabym żywe i zdrowe, obojętnie co, z niewielkim naciskiem na córkę, bo mam ciuchy "dziewczyńskie", ale i córka i mąż mówią, że będzie chłopak. Nie mam zupełnie pomysłu na imię męskie, a druga córka miałaby być Matylda.


W Szwecji nic nie daja od siebie :laugh2:
 
reklama
@kristin to tak nie działa, że im szybciej brzuch, tym on jest większy. W mojej pierwszej ciąży też szybko brzuszek było widać, a wcale dużo nie przytyłam. W 3 miesiące po porodzie miałam wagę sprzed ciąży.

16udgywly5ajd5we.png

Ja mam chyba tendencje do tycia w ciazy ponad norme :-) moja waga sprzed 1 ciazy 52kg, porod ponad 75kg chociaż byłam aktywna potem bez diety schudłam znów do 50kg ale brałam leki i przed ta ciaza 58 kg a teraz 60kg :-D i czuje że znów będę wielka ale ważne by dziecko było zdrowe
 
Do góry