reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Melduje się u Was z datą rozwiązania na 1.09.2018r.
Aktualnie jestem mamą wrześniowego chłopca z 2012r.

Na początku mieliśmy wiele problemów i komplikacji, dlatego też nie fruwałam w euforii tylko czekałam na 'bezpieczny' czas aby informować rodzinę i świat.

Porównując dwie ciąże - dwa różne światy.
Określenie: Ciąża ciąży nie równa - sprawdza się w 100%

Pozdrawiam ;)
 
reklama
Powiem wam że poczytałam sobie o parametrach z usg i w moim przypadku to raczej jest oczekiwanie cudu że ciąża rozwinie się prawidłowo...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzeba byc dobrej mysli i z doswiadczenia wiem ze lepiej nie czytac za duzo bo mozna oszalec.
Sama mialam problemy w 1 ciazy, moj maz calymi dniami w pracy a ja siedzialam i czytalam i tylko sobie do glowy niepotrzebnie dokladalam a teraz mam cudowna i zdrowa coreczke.
 
Zleci zobaczysz z dieciaczkiem na pewno wszystko dobrze trzeba być dobrej myśli, kiedy masz następna wizytę ?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
14 marzec. Kupa czasu.
A z emocji w ogole o nic nie pytalam. Nie ma tez zalozonej karty, bedzie dopiero na nastepnej wizycie (za kazdym razem tak bylo). Nie bylo mierzenia, ani wyliczania terminu.
 
14 marzec. Kupa czasu.
A z emocji w ogole o nic nie pytalam. Nie ma tez zalozonej karty, bedzie dopiero na nastepnej wizycie (za kazdym razem tak bylo). Nie bylo mierzenia, ani wyliczania terminu.

dla mnie tez dziwne...to moja 3 ciaza i zawsze zakladali mi karte szybko no i robili wszystkie pomiary usg ;-) rzeczywiscie prawie do polowy marca to dosyc dlugo.
 
14 marzec. Kupa czasu.
A z emocji w ogole o nic nie pytalam. Nie ma tez zalozonej karty, bedzie dopiero na nastepnej wizycie (za kazdym razem tak bylo). Nie bylo mierzenia, ani wyliczania terminu.
Ja dostawałam zawsze kartę już na pierwszej wizycie, ale widocznie każdy lekarz robi inaczej...
 
Mi lekarz powiedzial ze karte zalozymy na nastepnej wizycie jal juz bedzie bilo serduszko. W sumie w 1 ciazy chodzilam do innego ginekologa i tez tak bylo.
 
Chyba większość lekarzy zakłada kartę jak już jest zarodek i akcja serca u mnie tez karta założona w 7 tyg jak już wszystko byli potwierdzone
Witam nowe wrzesnioweczki nudnych 8 miesiecy[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie. Ja wizytę mam jutro rano.

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry