reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja narazie uciekam z forum...nie będę się udzielała... jestem psychicznie zmęczona już stanem ciąży i wizja kolejnej straty... W poniedziałek i we wtorek mam wizyty u lekarzy. Po wizytach się odezwę. Trzymam za Was wszystkie kciuki aby było z wszystkimi fasolkamu dobrze.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja narazie uciekam z forum...nie będę się udzielała... jestem psychicznie zmęczona już stanem ciąży i wizja kolejnej straty... W poniedziałek i we wtorek mam wizyty u lekarzy. Po wizytach się odezwę. Trzymam za Was wszystkie kciuki aby było z wszystkimi fasolkamu dobrze.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się!
Czekamy na wieści. I różnie to bywa, ciało kobiety to nie statystyka. Powodzenia.
 
Hej dziewczyny, czuję, że piersi mi się mocno powiększyły, brzuch powolutku też (9 tc). Dziś odkryłam na jednej piersi mały rozstęp którego nie było kilka tygodni temu. Polecacie coś do smarowania? Coś nie na rozstępy ale raczej by do nich nie dopuścić lub by były jak najmniejsze?
 
Napisalam sie i wcielo mi post.
Chodze na.nfz. ten lekarz prowadzil noje dwie poprzednie ciąże. Nawet co do dnia tygodnia potrafil okreslic kiedy bede rodzic ;) sprawdzilo sie, ma czuja :) waga tez sie zgadzala.
Poprzednim razem karte mialam zalozona w 12 tyg. Czyli na drugiej wizycie.
 
Hej dziewczyny, czuję, że piersi mi się mocno powiększyły, brzuch powolutku też (9 tc). Dziś odkryłam na jednej piersi mały rozstęp którego nie było kilka tygodni temu. Polecacie coś do smarowania? Coś nie na rozstępy ale raczej by do nich nie dopuścić lub by były jak najmniejsze?
Ja używam Mustela Maternite. Można stosować już od 1 miesiąca ciąży.

9t5d [emoji7]
 
Dziewczyny ratujcie. Gorączka 38.2 już nie daje rady... Lekarz mi mówił że mogę wziąć w przypadku gorączki paracetamol. Ale nie dotarło do mnie ile. A to jest dopiero połowa pierwszego trymestru. 500 mg cze lepiej pół tabletki?
 
Dziewczyny ratujcie. Gorączka 38.2 już nie daje rady... Lekarz mi mówił że mogę wziąć w przypadku gorączki paracetamol. Ale nie dotarło do mnie ile. A to jest dopiero połowa pierwszego trymestru. 500 mg najlepiej pół tabletki?

mozesz wziac paracetamol lub apap :-) jedna tabletka na 4 godziny z tego co pamietam :-)
 
reklama
Do góry