reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny, w jakim terminie ciąży wypada Wam usg prenatalne?
Mi wypada na 12t4d wg OM/13t5d wg usg. Nie za późno?
Tak, do 13t6d jest czas :) mi wypada 12t4d wg OM

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Gosia na pewno mm? Kiedy kontrola?

Karmelove chyba do 13.6 jest czas, więc jest ok. Gin nie liczy Ci terminu z usg? To ponad tydzień, więc powinien.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, niestety napewno :( jest wkomponowany w cialko zolte [emoji23] kontrola za tydzien, ale musze zmienic lekarza kurczaki... tylko teraz badz madra i znajdz jakiegos fajnego :(


w57vs65geyc8hey0.png
 
A na NFZ czy prywatnie?
Bo prywatnie to na halo gdzie rodzic Wrocław na fb polecają kilku lekarzy.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja też poproszę link, bo moja GP dała mi paczkę na 3 trymestr, a bardziej mi by się przydała na pierwszy [emoji16]
Z tego co ogarnęłam już na stronie to te paczki ( moja się nazywa przygotowanie do porodu czy coś w tym stylu ) to w phoke nie są te paczki które się dostaje na poszczególne trymestry :-p
Na stronie Link do: Baby & Pregnancy Advice for Mums to be | Emma's Diary musisz się zarejestrowac i wydrukowac kartę do odbioru paczki ( argos albo boots) wydają po 12tc :happy2:
 
Ja mam na 11 tydzień i 5 dni usg wyznaczone ale my mocno zastanawiamy się nad Nifty testem żeby być spokojnym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wieczor i noc okropne. Mdlosci,bol brzucha , wzdecia, boegunka. A teraz wstalam i przy sikaniu zaczelo szczypac :/ i szczypie dalej. To zapalenie? Lekarz dopiero we wtorek, a ja na feriach...
 
reklama
Do góry