reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam z rana :) Moje dziecię już zaprowadzone do przedszkola. Niestety nie obyło się bez awantury.
Strasznie nerwy mi puszczają, cierpliwości nie mam, rządzą mną Hormony. Muszę się ogarnąć.
Tak tak, bede powtarzala ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki! Musi być dobrze!
Gosia - nie trać nadziei.

Witam się ja z pracy:)
W przyszłym tygodniu chcę powiedzieć o Maluszku i chyba się tym przejmuję. Mam poczucie, że zawodzę jako pracownik itp :/
No co Ty opowiadasz?! Nawet tak nie myśl. To jest wpisane właśnie w pracę, w karierę zawodową.
Teraz musisz stawiać na inne priorytety. Nie zawodzisz jako kobieta, partnerka, przyszła mama i tego się trzymaj :)

Wy za to trzymajcie kciuki, bo dzisiaj jadę do pracy oznajmić im i dać zwolnienie.
 
Karmelotte - mam podobnie jak chodzi o hormony i starszą córkę

A nie wiem, ja to człowiek wyrzut sumienia jestem. U mnie w pracy nie ma polityki zatrudniania na zastępstwo, więc wiem, że będą mieć przez moją ciążę problemy. Ale nie mogę doczekać się L4. Zbyt zmęczona jestem, żeby funkcjonować.
 
Gosia - nie trać nadziei.

Witam się ja z pracy:)
W przyszłym tygodniu chcę powiedzieć o Maluszku i chyba się tym przejmuję. Mam poczucie, że zawodzę jako pracownik itp :/
Ja też miałam pewne obawy bo odchodzę w chyba najbardziej nerwowym okresie. Ale szefowa mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla :) Wczoraj jeszcze mnie zaprosiła na rozmowe i jest bardzo sympatycznie. Nie maja z moją ciążą najmniejszego problemu ;) ufff.. Lepiej się nie wstrzymywac z tą roznową bo to tylko zbędne nerwy...
 
Wczoraj wieczorem robilam bete, niestety przyrost po ostatniej jest za maly :( 15.01 byla 9000 :(

1517467276-387d3887aaa7e095-aaaaaa.jpeg



w57vs65geyc8hey0.png
Aby sprawdzić, czy wszystko przebiega pomyślnie, dobrze jest powtórzyć test po 48 — 72 godzinach i porównać oba wyniki.

W pierwszych tygodniach ciąży, czyli właśnie wtedy, gdy zwykle wykonujemy to badanie, przyrost powinien wynosić:

66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml 114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml podwojenie w ciągu 96 godzin w przedziale 1 200 — 6 000 mIU/mlw późniejszej ciąży przyrost może być jeszcze niższy

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brrrowni - ja się wstrzymuję do pierwszej wizyty, żeby mieć pewność, że wszystko z Maluszkiem dobrze.
 
A ja już z rana poleciałam na krew na badania tarczycowe, bo w poniedziałek mam endokrynologa. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Ja również po badaniach krwi. Bardzo boli mnie głowa zastanawiam się czy może mieć to coś wspólnego z magnezem. Mam pytanko bierzecie dodatkowo do Wit. Dla kobiet w ciazy jakiś magnez???
To masakra że tak przejmujemy się pracą bo przecież nic złego nie robimy. Przed nami prawie 2 lata siedzenia w domu lub więcej zastanawiam się czy po takim czasie będę chciała wrócić w to samo miejsce może warto będzie znaleźć coś lepszego??? Dużo rzeczy może ulec zmianie
 
Do góry