reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ugotowałam obiad, ogarnęłam dom, jeszcze tylko musze wykapać córkę i położyć ja spać i koniec na dziś....[emoji42]

@arvena serduszko bije wiec trzeba być dobrej myśli. Może rzeczywiście jest tak jak dziewczyny piszą ze ciąża młodsza. Trzyma kciuki żeby było wszystko dobrze [emoji4]


Ja dzisiaj tez podniosłam córkę bo musiałam ją wsadzić, a później wyciągnąć z koszyka na zakupy, kurcze czuje ze to był błąd, jednak to 15 kg ale jak tego nie robić ? Co prawda uczę ja ze sama musi np siąść na foteli w aucie, wejść do wanny itd. Staram się unikać podnoszenia jej ale mimo wszystko zdarzają się sytuacje gdzie nie mam wyjścia...a później mnie brzuch boli- a może jestem przewrażliwiona ?A wy podnosicie swoje dzieciaki ?

Ja nigdy nie jem jeśli coś jest po terminie, nawet 1 dzień. Zawsze tak miałam. U mnie w domu zawsze się ze mnie śmieją i stukają w głowę „ to ,ze tak jest tu napisane, to nie znaczy ,ze się zepsuło, producent musi określić datę przydatności” a ja nie jem i już.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@monika2018 a mogę zapytać ile płacisz i za krew i za USG razem? :)

8599sek27f3kxupf.png
 
@monika2018 a mogę zapytać ile płacisz i za krew i za USG razem? :)

8599sek27f3kxupf.png
udało mi się dostać na NFZ narazie nie wiem czy cos ekstra bede musiała płacić. Fajnie u mnie wyszło bo do mojego gin rejestrowałam sie w lipcu 2017 na dziś i akurat udało nam się spłodzić potomka :) i poszłam dziś na NFZ i odrazu dostałam na wszystlo skierowania i na nastepne wizytu również na NFZ
 
reklama
Koniec moje ulubione koronkowe majtki trzasły na mojej szanownej d...jak się schylalam...Koniec z oszukiwaniem się, ze sie wcisnę.....jutro na zakupy po majtochy i spodnie, zerzarłam lody patrzę na siebie z potępieniem...:)
Spoko.. mi się chce gofra..majty się jeszcze trzumajaale nie daje im zbyt wieleczasu
 
Do góry