reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam się z piątku :)
Cały czas nie mogę się otrząsnąć ze widziałam serduszko wczoraj :) jutro wizyta u ginekologa i założenie karty :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W pierwszej ciąży popłakałam się gdy usłyszalam :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Witam dziewczyny

Ja dzisiaj zaspałam z córką do przedszkola [emoji85] mała obudziła sie dzisiaj o 4:30 i nie chciała już spać, kwękała, płakała aż w końcu wzięłam ja do naszego łóżka i tak twardo usnęłyśmy ze prawie godzinę byłyśmy spóźnione eh

Ja dłużej niż do 22 nie mogę wytrzymać, oczy mi się same zamykają.

Mdłości dzisiaj dają o sobie znać a jak wasze samopoczucie?

@Neliel ja leczę zęba kanałowo. Na pierwszej wizycie dostałam znieczulenie bo nie wiedziałam ze jestem w ciąży ale na drugiej powiedziałam, że jestem i dentystka stwierdziła ze będzie mnie musiała potorturować bez znieczulenia. Super babeczka bo robi tak delikatnie że nic nie czułam i powiedziała żebym się nie stresowała bo możemy zrobić tego zęba nawet na dwadzieścia razy w razie gdyby mnie bardzo bolało [emoji4]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Żyje chociaż to była... Specyficzna wizyta. Na wieść o ciąży pani dentystka powiedziała że pod żadnym pozorem nie da mi znieczulenia. Myślę super. Podziubała, a ja aż skakałam na fotelu co skwitowala że powinnam potraktować to jako trening przed porodem. o_O bo poród naturalny to jest to. Cesarka to normalna operacja i nie powinno się iść na łatwiznę. Potem zaczęła gadać jaka to natura jest wspaniała i z czym umie sobie poradzić...

oar8xzkrqz0fcyud.png
Uwielbiam lekarzy, jak potrąciło mnie auto wzięli mnie na izbę ja musiałam dmuchać w balonik czy jestem trzeźwa(przechodziłam na pasach), ,robili mi zdjęcie stopy mimo tego że mówiłam że boli mnie również biodro. Stwierdzili że nic mi nie jest, rok czasu się męczyłam nie mogłam stawać na stopę, biodro rwało nie mogłam normalnie wstać z łóżka, nie dostałam zwolnienia z wf-u, pewnego dnia po prostu zemdlałam z bólu. Poszłam prywatnie do lekarza wzięłam stare zdjęcie i co się okazało połamane kości w śrudstopia, zdjecie biodra, Rudna mała a tam bach operacja biodra, nawet złotówki odszkodowania nie dostałam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uwielbiam lekarzy, jak potrąciło mnie auto wzięli mnie na izbę ja musiałam dmuchać w balonik czy jestem trzeźwa(przechodziłam na pasach), ,robili mi zdjęcie stopy mimo tego że mówiłam że boli mnie również biodro. Stwierdzili że nic mi nie jest, rok czasu się męczyłam nie mogłam stawać na stopę, biodro rwało nie mogłam normalnie wstać z łóżka, nie dostałam zwolnienia z wf-u, pewnego dnia po prostu zemdlałam z bólu. Poszłam prywatnie do lekarza wzięłam stare zdjęcie i co się okazało połamane kości w śrudstopia, zdjecie biodra, Rudna mała a tam bach operacja biodra, nawet złotówki odszkodowania nie dostałam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

A to partacze ! Współczuje, swoje przeszłaś

Zawsze uważałam że mamy dobrych lekarzy w Polsce ale rzeczywiście ich podejście do pacjenta to czasami jakiś absurd. Rozumiem ze pracują dużo godzin za mała kasę ale większość z nich ma prywatna praktykę, gdzie na wstępie daje się 100 zł. Wydaje mi się, ze to jest tez problem,bo teraz jest za dużo tych wszystkich prywatnych klinik. Dość ze ludzie płaca składki to i tak idą prywatnie do lekarza i płaca ogromną kasę bo wiedzą ze bedą mieć lepsza opiekę. Paranoja tak czy siak



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co...
Ugotowałam sobie ogórkową zjadłam dwa talerze za gryzłam mandarynkami i mogę powiedzieć z czystym sumieniem ,że po prawidłami sobie tym swój humor.
Jednak jedzenie ma wielką moc[emoji3][emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to jak ciąża okazuje się młodsza to złe? W sensie jak się nie zgadza jej wiek...czegoś nie zrozumiałam
Ziucia ja miałam złe doświadczenia z zatrzymaniem rozwoju ciąży. Ale jest tak jak dziewczyny mówią. Najczęściej to przesunięta owulacja. Nawet jak wcześniej cykle były regularne, to w tym danym owulacja mogła być później. Zagnieżdżenie zarodka też czasami jest późniejsze. Każda ciąża jest inna, więc się nie martw.
Żyje chociaż to była... Specyficzna wizyta. Na wieść o ciąży pani dentystka powiedziała że pod żadnym pozorem nie da mi znieczulenia. Myślę super. Podziubała, a ja aż skakałam na fotelu co skwitowala że powinnam potraktować to jako trening przed porodem. o_O bo poród naturalny to jest to. Cesarka to normalna operacja i nie powinno się iść na łatwiznę. Potem zaczęła gadać jaka to natura jest wspaniała i z czym umie sobie poradzić...

oar8xzkrqz0fcyud.png
Dentystka z misją?
Ja np. Boję się znieczulenia... Nigdy nie biorę u dentysty. A co już mówić o znieczuleniu przy porodzie. Jednak cesarka to moja największa zmora. Mam nadzieję, że się obejdzie.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedzę właśnie w poczekalni do dentysty ze stresu już mnie nic nie boli [emoji23] czosnek pomógł bardzo. Boję się trochę jak to będzie z tym innym znieczuleniem... Jak zejdę na tym fotelu to pamiętajcie jesteście wszystkie wspaniałe i każda z was będzie we wrześniu cudowną mama. <3

oar8xzkrqz0fcyud.png
:D:D ha ha przeżyjesz. Daj znać po;)
 
reklama
Do góry