reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mam prenatalne na 1 marca, jak wyglądają te badania ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
To takie bardzo dokładne badanie USG, gdzie pomierza dokładnie dzieciaczka, określa ryzyko wystąpienia wad genetycznych. Niektóre kobiety są dodatkowo kierowane na dokładniejsze badania, wykonywane przez lekarza genetyka na aparacie 3D/4D.
 
reklama
To takie bardzo dokładne badanie USG, gdzie pomierza dokładnie dzieciaczka, określa ryzyko wystąpienia wad genetycznych. Niektóre kobiety są dodatkowo kierowane na dokładniejsze badania, wykonywane przez lekarza genetyka na aparacie 3D/4D.
Dziękuję ja jestem zielona w tych wszystkich badaniach

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak kochana Ciebie wywoływałam do odpowiedzi :) wiedziałam że będziesz miała podobne zdanie nt. "lekkiej pracy biurowej" :)

f2w3csqvilsnamac.png
Nikt tu nie napisał o lekkiej pracy biurowej. Ja napisałam tylko że co innego praca biurowa a co innego np moja.
Chodziło mi o pracę gdzie nie ma przez kilka godz możliwości wyjścia do toalety. Nie ma mowy o napiciu się ciepłego picia a czasem też zjedzenia czegoś.
Mi osobiście tylko o takie różnice chodzi.

Zjadłam dwie miski Ogórkowej. Zaraz je chyba oddam...

Zośka, a wg OM kiedy termin?

Cycki Bolą nieziemsko, swedza, do tego już urosły z rozmiar.
 
Tak naprawdę to każda praca jest męcząca [emoji5]️

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie Asiu chociaż mi marzy się robienie czegoś na własny rachunek, bez szefa, od którego jestem zależna. Mam to chyba w genach. Jak mówi mój tato i brat - nie ma opcji żeby ktoś był naszym szefem. I chyba coś w tym jest, bo w każdej pracy prędzej czy później mój charakter sciera się z osobowością mojego szefa [emoji4] (ale broń Boże to nie jest zaletą!)

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
Do góry