reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ta 6W1 kusi bezkomormowym ksztuszcem. Kiedys były dostępne dtpa z takim samym komponentem ale od 4 lat brakuje w aptekach (chciałam wykupic).
Co do pediatrów, to niektóre mają straszne ciśnienie na to, zeby listy sie zgadzaly do sanepidu, już 2 razy sugerywali mi szczepic tydzień po skończeniu antybiotyku (kiedy wiadomo, jak dziecko jest oslabione)
 
reklama
Dziewczyny temat szczepień jest bardzo obszerny i bardzo poważny, mysle, że warto go rozważyć z każdej strony i nie stawać okoniem, bo tak. Oczywiście, szczepionki są ważne i uratowały wiele żyć, ale nie da się też ukryć, że to ogromna ingerencja w organizm człowieka i reakcje mogą być rozne. Szczepienie noworodków w pierwszej dobie życia jest wg mnie zwyczajem paskudnym. Nie wiem, czy gdziekolwiek w Europie, poza Polska, się to praktykuje.
Teraz są już nie obowiązkowe prawie wszędzie

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny szybkie pytanie i prośbą o Wasza spontaniczna opinie - co w sytuacji gdy lekarz daje mi L4 na 2 tygodnie i sugeruje oszczędny tryb życia a szef-kobieta sugeruje że mimo wszystko powinnam przyjść do pracy podokańczać sprawy? Dodam, że jestem w szpitalu z powodu lekkich plamień, mam bardzo intensywny czas w pracg a L4 nie jest moim "widzimisie" wyraźnym zaleceniem lekarza. Z góry dziękuję za Wasze sugestie

gannvfxm7rdcfbwj.png
Według mnie nie masz się co zastanawiać. Zdrowie Twoje i dziecka najważniejsze


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
[QUOTE="StarAnia, post: 16194340, Szczepienie noworodków w pierwszej dobie życia jest wg mnie zwyczajem paskudnym. Nie wiem, czy gdziekolwiek w Europie, poza Polska, się to praktykuje.[/QUOTE]
Tak, Bulgaria, Ukraina, Rosja - co chyba nie świadczy dobrze o tym kalendarzu
 
Dziewczyny temat szczepień jest bardzo obszerny i bardzo poważny, mysle, że warto go rozważyć z każdej strony i nie stawać okoniem, bo tak. Oczywiście, szczepionki są ważne i uratowały wiele żyć, ale nie da się też ukryć, że to ogromna ingerencja w organizm człowieka i reakcje mogą być rozne. Szczepienie noworodków w pierwszej dobie życia jest wg mnie zwyczajem paskudnym. Nie wiem, czy gdziekolwiek w Europie, poza Polska, się to praktykuje.
Ja ufam lekarzom. Tym bardziej, że jestem z rodzinny lekarskiej i są to moi bliscy, którzy z całą pewnością nie chodzą na smyczy koncernów farmaceutycznych ani sanepidu. Ale każdy zrobi jak uzna za słuszne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny szybkie pytanie i prośbą o Wasza spontaniczna opinie - co w sytuacji gdy lekarz daje mi L4 na 2 tygodnie i sugeruje oszczędny tryb życia a szef-kobieta sugeruje że mimo wszystko powinnam przyjść do pracy podokańczać sprawy? Dodam, że jestem w szpitalu z powodu lekkich plamień, mam bardzo intensywny czas w pracg a L4 nie jest moim "widzimisie" wyraźnym zaleceniem lekarza. Z góry dziękuję za Wasze sugestie

gannvfxm7rdcfbwj.png
Nie poszłabym do pracy!!!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ratunku plamie na beżowo-żółte nie wiem co jest :( boje się...przecież beta rośnie ładnie, pęcherzyk ciążowy rośnie...miała któraś z was takie plamienie w takimkpze dziwnym?
Ja miałam może nie płomienie ale na papierze toaletowym został gęsty śluz podbarwiony krwią. Nie zwlekałam już od razu taksówką na izbę przyjęć. Trafiłam na super ginekologa, położyli mnie na obserwację, dostaje luteinę pod język, jutro mam drugie usg ale czuje się spokojna. Ciąża dobrze się rozwija, serduszko ładnie bije. Jeżeli masz możliwość to nie ignoruj tylko podjedź do lekarza, tym sobie nie zaszkodzisz a będziesz spokojna

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Paulina - przepraszam za brutalność, ale jakbyś straciła nie daj Boże te dziecko to co zrobi szefowa? Da Ci nowe? No wiadomo, że w jej interesie jest, żebyś pracowała.
 
reklama
@paulina, powiedz jej, że l4 o czymś świadczy i dokończenie tych spraw jest wręcz NIEMOŻLIWE!

W kwestii szczepień padło tu bardzo mądre zdanie @Marciątko, które wydaje mi się wyczerpuje temat dyskusji.

Ja tylko od siebie dodam, że z racji wykształcenia, zawodu, pracy itd jak czytam niektóre wypowiedzi to wątpię w naukę, ludzkość itd.
Dlatego staram się unikać dyskusji w tym temacie :)

Ogórkowa!!! O boże, chyba jadę do sklepu [emoji23]

Ja dzisiaj też mam mokro w gaciach bardzo [emoji23], ale nic niepokojącego.

Ciągle coś jem, żeby złagodzić te zas..ne mdłości :(

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry