reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Paulina - przepraszam za brutalność, ale jakbyś straciła nie daj Boże te dziecko to co zrobi szefowa? Da Ci nowe? No wiadomo, że w jej interesie jest, żebyś pracowała.
Wiem, dla mnie dziecko to priorytet. Zapytałam Was o zdanie, bo chyba nie mogę wyjść z szoku, że ktoś kto jest matką i kobietą ma takie podejście do tematu....

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
Paulina - przepraszam za brutalność, ale jakbyś straciła nie daj Boże te dziecko to co zrobi szefowa? Da Ci nowe? No wiadomo, że w jej interesie jest, żebyś pracowała.
No dokładnie...Nie dajmy się zajeżdżać! Nasze zdrowie i teraz naszych dzieci jest bezcenne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny szybkie pytanie i prośbą o Wasza spontaniczna opinie - co w sytuacji gdy lekarz daje mi L4 na 2 tygodnie i sugeruje oszczędny tryb życia a szef-kobieta sugeruje że mimo wszystko powinnam przyjść do pracy podokańczać sprawy? Dodam, że jestem w szpitalu z powodu lekkich plamień, mam bardzo intensywny czas w pracg a L4 nie jest moim "widzimisie" wyraźnym zaleceniem lekarza. Z góry dziękuję za Wasze sugestie

gannvfxm7rdcfbwj.png
Zadaj sobie pytanie co jest dla ciebie ważniejsze? Praca czy zdrowie a nawet życie twojego dziecka?
Jeżeli coś mu się stanie to czy praca będzie w stanie ci to zrekompensować?
 
Hmm i nie wiem dziewczyny czy wiecie ale np tak jest z mózgowym porażeniem dziecięcym że dziecko może urodzić się zdrowe a do 2 lat jest w grupie ryzyka

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zadaj sobie pytanie co jest dla ciebie ważniejsze? Praca czy zdrowie a nawet życie twojego dziecka?
Jeżeli coś mu się stanie to czy praca będzie w stanie ci to zrekompensować?
Odpowiedź dla mnie jest jasna tylko rozumiecie jakie to jest przedziwne uczucie gdy dla kogoś tak oczywista oczywistość jest "wydziwianiem". Stajesz nagle przed ściana i musisz udowodnić że nie jesteś wielbładem. Zdrowie dla mnie jest najważniejsze i nawet nie moje ale dzidziusia i choćbym na L4 miała przeczytać wszystkie książki świata a w pracy miałoby się palić i walić to nie zrezygnuje z tego!!! AMEN

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Odpowiedź dla mnie jest jasna tylko rozumiecie jakie to jest przedziwne uczucie gdy dla kogoś tak oczywista oczywistość jest "wydziwianiem". Stajesz nagle przed ściana i musisz udowodnić że nie jesteś wielbładem. Zdrowie dla mnie jest najważniejsze i nawet nie moje ale dzidziusia i choćbym na L4 miała przeczytać wszystkie książki świata a w pracy miałoby się palić i walić to nie zrezygnuje z tego!!! AMEN

gannvfxm7rdcfbwj.png
Też tak mówiłam że będę pracować do 8 miesiąca, przyszła sobota 4 dostawy sama na zminie wróciłam do domu i ból brzucha strach że coś jest nie tak, powiedziałam nigdy więcej

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam może nie płomienie ale na papierze toaletowym został gęsty śluz podbarwiony krwią. Nie zwlekałam już od razu taksówką na izbę przyjęć. Trafiłam na super ginekologa, położyli mnie na obserwację, dostaje luteinę pod język, jutro mam drugie usg ale czuje się spokojna. Ciąża dobrze się rozwija, serduszko ładnie bije. Jeżeli masz możliwość to nie ignoruj tylko podjedź do lekarza, tym sobie nie zaszkodzisz a będziesz spokojna

gannvfxm7rdcfbwj.png
Byłam wczoraj u lekarza wiec tęż nie chce codziennie jeździć zwłaszcza ze powiedziała ze mam jechać jak będzie krew a krwii nie ma...tez mam luteinę pod jezyk
 
Ja miałam plamienia beżowe w każdej ciąży. Powody były różne: nadżerka, silniejsze ukrwienie pochwy, polip...Infekcja, też może być. Spokojnie. Dopóki nie ma żywej krwi nie panikuj. Skontaktuj się ze swoim gin dla spokoju ducha, ale nie zamartwiaj się na zaś :).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje raz jeszcze dziewczyny
 
reklama
Do góry