reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@marciątko,a swoją drogą to już nie pamiętam o co cała dyskusja[emoji23], więc pax [emoji111]️

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Ej sory ale z tymi kotami to te które nie mają i nie planują mieć to niech dadzą spokój i się nie ekscytują. Po co te nerwy? A te które mają i tak mają swoje zdanie i się nie będą przejmować opiniami koleżanek z forum.

Ja mam kota i mimo że ginekolog stwierdziła że mam nie sprzątać kuwety to będę to robić. Robiłam badania przed ciąża i nie przeszłam toxo. Kota mam od 6 lat i skoro od tej pory mnie nie zarazil no to raczej nie ma czym mnie zarazić. I z góry dziękuję za wszystkie porady. Jestem dorosła i robię jak uważam :)

f2w3csqvilsnamac.png
Mi ginekolog powiedział, że kota trzeba kochać nadal ;) z resztą żeby się zarazić trzeba bardzo nie przestrzegać higieny a wtedy to wszędzie można coś złapać. Cysty w kupkach kocich człowiekowi zagrazaja najwczesniej po 24 godz a nadzwyczaj są to 2 do 5 dni. Więc oprócz nie mycia rąk ttzeba by olać czyszczenie kuwety ;)
Jak napisałaś - dla kogoś kto nie ma kota.to chodząca zaraza [emoji23] ale właściciele wiedzą co i jak :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
niestety tak, chłopiec urodził się mocno opóźniony ruchowo i psychologicznie i lekarze z tym to łączyli. Każdy ma swój rozum i robi co chce, ale różnie może być.
Nie wiem jak się zaraziła.
 
Co do wody gazowanej to całą ciążę piłam wodę tylko gazowaną i na koniec okazało się że mam mało wód płodowych czyli małowodzie także nic nie ma jedno z drugim wspólnego...

Mi teściowa nawet chciała zabronić podnosić rąk do góry bo brzuch mi się obniży i urodzę[emoji33][emoji16][emoji33]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam nie mogę podnosić rak do góry bo mi się w głowie kręci..
 
W okół Nas tu gdzie mieszkamy są same Maje i jak patrzę na nie to nie da tak na imię córce. Moje typy to Karolinka i Justynka. Uwielbiam proste imienia.
Przerażają mnie Franki Stasiu Jasiu. Dla chłopca Grześ Piotruś Pawełek Julian.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Karolinki najlepsze!:cool2:
 
reklama
Rany wywołałam [emoji90] [emoji14] sorki
A wiecie, że kota można przebadać na toxo. Polecam, jak ktoś się boi.

U gina opóźnienie... Aaaaaaa

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem, regularnie robimy wszystkie badania co pół roku. Ostatnio weterynarz się śmiał, ze moje koty są częściej badane niż niejeden człowiek [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Do góry