reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Uff jest fasolka!! Serduszko bylo widac nawet przez brzuch [emoji173]️

@Kasiulka9 Widzialam sie tylko z technikiem od usg. Dostalam informacje o wielkosci zarodka, itp., ale nie mam zaswiadczenia o ciazy. Ale ja bylam w miejscu robiacym tylko usg, nie w przychodni, wiec moze bedziesz miala cos wiecej :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Super !!!

Czy ty jestes z Uk ? A jak tak to z ktorej czesci?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie znam się na tym ale dla mnie to trochę coś nie tak jeśli to ma być bolesne. Ja nie idę na nastawianie kręgów tylko masaż moim zdaniem to powinien być rozluźniający mięśnie w okolicy bolącego miejsca.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No i to właśnie boli..spróbuj sama się mocniej dotknąć w tym miejscu przy ataku rwy kulszowej tzn może inaczej..laskotek z pewnością nie doświadczysz;)
 
O jezzuuu oscypka z zurawinka i ja bym zjadła... Mniammm ..

f2w3s65gbwsate8e.png
Ewa jedziemy do zakopanegoo chyba że mamy jakąś mamusię z zakopanego co nam przyśle
 
Owszem boli przecież to rwa, tylko nie można masować rwy w remisji bo można tylko zaszkodzić, a jak cię boli to starasz się odciążać kręgosłup dlatego bolą również inne partie mięśni bo są przeciążone

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Można.. Nie można masować tylko w momencie kiedy pacjent ma problem z samodzielnym przyjęciem pozycji do masazu;) ale widać mamy różne informacje więc nie mam zamiaru się kłócić.. ;) tak czy inaczej..taki masaż nie należy do najprzyjemniejszych ale niestety w naszym stanie zostaje ewentualnie jeszcze basen, zimne okłady.. na wszystkie leki już za późno niestety..
 
Dziewczyny masaż nie ma boleć i nie ma być rządnych odczynów, po drugie masaż w ciąży wygląda troche inaczej niż masaż klasyczny

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
Ale masaż kochana to nie to samo co rehabilitacja. Na problemy z kręgosłupem pewnie nie pomoże sam masaż tylko bardziej rehabilitacja

f2w3csqvilsnamac.png
 
Rozmawiałam z ginem przed chwilą i on powiedział że masaż jak najbardziej. Wspomniał coś o rozulźnianiu mięśni. I jak najbardziej może to stosować kobieta w ciąży w pierwszym trymestrze.

Co do basenu to u mnie odpada bo Ja nie umiem pływać.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale masaż kochana to nie to samo co rehabilitacja. Na problemy z kręgosłupem nie pomoze masaż. Tylko fizjoterapia

f2w3csqvilsnamac.png
Dobra dziewczyny ja się nie kłócę, z wykształcenia jestem masażystą, pracowałam niestety tylko dwa lata w zawodzie niestety nie ma etatu skończyłam w spożywczym, ale zawsze przed rehabilitacją masowałam pacjentów dla lepszego efektu rehabilitacji, przeważnie każda osoba czy z rwą ramienną czy kulszową jeżeli byla w remisji miała zlecony masaz

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry