reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przy chodzeniu. A jak się położę to chwilę czuję pośladek i za moment przechodzi ból bioder i pośladka.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Rwa kulszowa albo zapalenie mięśnia gruszkowatwgo czy jakoś tak. Na yt są filmiki jak sobie z tym radzić i jak rozpoznać różnicę
Ja chodziłam do chiropraktora na to..trochę pomogło..zastanawiam się kiedy znowu zacząć
 
reklama
Dziewczyny ja zbieram sie powoli na usg. Trzymajcie kciuki, bo bardzo sie denerwuje!


0d1ygov361ofth5y.png
 
Witam :) ja wlasnie po pobraniu krwi :) czekam na betę jak i na pozostałe wyniki które dostałam badania morfologia itp...
dziś powiem wam ze nawet mnie zmdlilo trochę z rana ... a najgorzej jak jechałam samochodem...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zdjęcia ci teraz nie zrobią bo jesteś w ciąży ja radzę udać się do dobrego fizjoterapeuty, znajdziesz też na internecie jak prawidłowo wstawać siadać podnosić. W ciąży tak jest że jest się bardziej narażony na atak rwy, szczególnie jak masz pogłębioną lordozę lędźwiowa

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale szpital mi nie grozi?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie przy silnym ataku grozi, trzeba za wczasy o to zadbać, bo w ciąży będzie jeszcze większy ucisk na nerw kulszowy (powiększająca waga dziecka, brzuch) pod koniec ciąży może być ciężko znam takie przypadku, dlatego lepiej iść do lekarza szybciej niż czekać

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć wszystkim. Widzę, że dziś nie tylko u mnie słabszy dzień. Chyba póki co odpuszczę sobie zakupy i odwiedzanie działu z mięsem. Nie mogę wody zwykłej ani gazowanej póki co wchodzą tylko soki typu Kubuś. Mąż mi się pochorował leży i jęczy zastanawiam się czy nie jechać z nim na IP wiadomo przecież, że facet z katarem jest umierający a ten do tego jeszcze kaszle... [emoji33] Zauważyłam, że piszecie o kawie jak to jest właśnie u was z tą kawą? Ja odstawiłam w sumie całkiem.
Ja kawy wcześniej piłam 3 (rpzpuszczalne z mlekiem). Teraz ograniczam się do jednej z rana, bo inaczej boli mnie głowa...
 
Do góry