reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja sama pokazałam zaświadczenie że jestem w ciąży ponieważ moja praca wymaga skupienia i czasem szybkiego działania pod presją czasu a ja mam wrażenie że od dosłownie 2 tygodni po zaplodnieniu zmieniłam samoistnie bieg na wolniejszy, stałam się senna, może lekko rozdrazniona no i chciałam aby szef miał świadomość co jest tego powodem. Myślę że zaświadczenie o ciąży swoją drogą ale już zaświadczenie o tym że możesz śmiało pracować to trochę nadużycie. Dzisiaj możesz ale jutro niekoniecznie. 1 trymestr jest najważniejszy i szef raczej powinien wiedzieć że najważniejsze dla Ciebie jest teraz dobro Maleństwa. To jest czas żeby zawalczyć trochę o siebie dziewczyny :-)

gannvfxm7rdcfbwj.png
uważam właśnie tak samo!potrzebowałam takiej opinii!dziękuję:* wogole to ciekawa jestem reakcji lekarza jak go poprosze o to drugie zaświadczenie.to że jestem w ciąży.ok!jest to dla mnie zrozumiałe.natomiast takie zaświadczenie że mogę pracować jest bez sensu.. bo tak jak piszesz.dzisiaj mogę a jutro już kto to wie...

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
U mnie były podobne jak się dowiedziałam :) ile u Ciebie dpo?

f2w3csqvilsnamac.png
Beta była robiona 14 i 16 dpo. Martwi mnie że przyrost po 48h był o 270% o_O

Teraz jestem 21 dpo, jutro idę do lekarza - trochę wcześnie, ale ze wzgledu na charakter wykonywanej pracy (chemik- pracuje z substancjami toksycznymi i rakotwórczymi) nie mogę pracować, nawet kierowniczka czeka na moje zwolnienie bo nie ja jak mi stanowiska zmienic...
 
Beta była robiona 14 i 16 dpo. Martwi mnie że przyrost po 48h był o 270% o_O

Teraz jestem 21 dpo, jutro idę do lekarza - trochę wcześnie, ale ze wzgledu na charakter wykonywanej pracy (chemik- pracuje z substancjami toksycznymi i rakotwórczymi) nie mogę pracować, nawet kierowniczka czeka na moje zwolnienie bo nie ja jak mi stanowiska zmienic...
To może bliźniaki :)) :

f2w3csqvilsnamac.png
 
Beta była robiona 14 i 16 dpo. Martwi mnie że przyrost po 48h był o 270% o_O

Teraz jestem 21 dpo, jutro idę do lekarza - trochę wcześnie, ale ze wzgledu na charakter wykonywanej pracy (chemik- pracuje z substancjami toksycznymi i rakotwórczymi) nie mogę pracować, nawet kierowniczka czeka na moje zwolnienie bo nie ja jak mi stanowiska zmienic...

Ja mam przyrost 141% wiec też na moje oko duży chyba :/ niby mówią że minimum ma być 66% ale górnej granicy nie znalazłam


f2w3yx8dq2abbltu.png
 
reklama
Napiszcie dziewczyny jak Wasza dieta? Jecie to na co macie ochote czy raczej staracie sie kontrolowac i uwazac na to co zakazane?

Ja nie jem tego co w ciazy zakazane i staram sie jesc zdrowo ale zdarzy mi sie zjesc chipsy ( to jest moj nalog z przed ciazy ) i czasami cos slodkiego i pije kawe bezkofeinowa raz dziennie. Tak jak wiekszosc z Was mam ogromy apetyt ale proboje sie kontrolowac bo nie chce przytyc tyle co w pierwszej ciazy. Tak na prawde to tyle co zrzucilam 9 kg a cos czuje ze za raz bede miala je spoworotem [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry