reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

dziewczny ja dziś miałam wizytę u Pani ginekolog, którą sobie wybrałam...
mamy 6tc, widziałam już dziś pikające serduszko! Pani ginekolog znalazla tez krwiaka 2cm...ulozony bodajze poniżej Kropki. Podwoila mi luteine, ale nie przepisala duphastonu. Nie wiem co o tym myslec? miała ktoraś z was krwiaka? Ja na codzien pracuję przy psach, muszę je kąpać, podnosić , strzyc ect. Strasznie się boję, że zacznę krwawic i nie daj Boże stracę Kropkę. :(
Ja mam. Pani dr mi powiedziała że to nic groźnego.. mogą wystąpić małe plamienia np po wysiłku ale nic groźnego się stać nie powinno. Należy to kontrolować na każdym kolejnym usg.
 
reklama
Znalazłam takie coś:
Beta-hCG w ciagu 48H powinno wzrosnąć o około 66%, Im ciąża późniejsza, tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje badanie USG.

3jgxugpjji86cg4t.png

To chyba duzo :/


f2w3yx8dq2abbltu.png
 
Ja tez nie robilam bety i nie bede bo mieszkam w Uk a tutaj zaczynaja dzialac w 12 tygodniu ( pierwsze Usg) z tego co pamietam, moze wczesniej jest ogolne badanie krwi. Ja zrobilam dwa testy w tym jeden elektroniczny,oba pozytywne i na razie mi to wystarczy. Moze za dwa tygodnie pojde na usg do polskiego ginekologa...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja betę robiłam w ubiegłym tygodniu z jednym dniem przerwy, pierwsza wtorek, druga w czwartek jakoś tak to się powinno sprawdzać.
Aktualnie negocjuje z mężem jego wyjście do sklepu po majonez i jajka [emoji23] Mówi, że jest za wcześnie na zachcianki i on się wcale na to nie pisze. A jutro zrobię kolorowe i pyszne galaretki... [emoji7]
 
Do góry