reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moje plamienie zniknelo ‍♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja wczoraj caly dzień miałam brązowe.

f2w3s65gbwsate8e.png
 
reklama
Ewarut ja biore tylko kwas foliowy. W poprzedniej ciazy ginekolog powiedziala ze nie powinno przyjmnowac sie nic dodatkowo do 12 tygodnia, chyba ze takie jest zalecenie lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też takie dostałam :) ewentualnie powiedziała że wiyamine d mogę brać. ale ile lekarzy tyle opinii :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
Jak się teraz czujecie?
Ja tak sobie, piersi ciężkie, leżę.
Wzdęcia..wzdęcia i jeszcze raz wzdęcia. Albo po prostu tyje w takim ekspresowym tempie też dostałam lekkiego plamienia ale nic mi poza tym nie dolega ( dziś powinnam dostać kolejną miesiączke) no piersi cóż.. zacznie się jak wrócę do domu i zdejme biustonosz
 
Wzdęcia..wzdęcia i jeszcze raz wzdęcia. Albo po prostu tyje w takim ekspresowym tempie też dostałam lekkiego plamienia ale nic mi poza tym nie dolega ( dziś powinnam dostać kolejną miesiączke) no piersi cóż.. zacznie się jak wrócę do domu i zdejme biustonosz

Ja też mam te cholerne wzdęcia a nic mi się nie chce jeść


f2w3yx8dq2abbltu.png
 
Ja zaczęłam brać magnez, mam skurcze w stopach. Raz takiego dostałam na autostradzie, że myślałam, że będę musiała stanąć na poboczu. Biorę slowmag, mam jeszcze Magneb6. Ale będę konsultowac dawkowanie.

Zdziwiłam się co to za ilość postów, a tu burza.
Nie wiem jak u was, u mnie w szpitalach jest osobna izba ginekologiczna. Ja jechałam nawet na IP w 6tc z płomieniem brązowym i lekarka kazała stawić się natychmiast w przypadku krwawienia. Tak się stało i byłam od razu. Lekarce chodziło o możliwość ciąży pozamacicznej, a to niebezpieczne dla naszego zdrowia. Więc ja jestem zdania, że za coś płacimy podatki i każda z nas ma pełne prawo do korzystania z IP. Pomijając, że np. Warto się dowiedzieć, że to chociażby nadzerka.
I tak, w tak wczesnej ciąży to jest naturalna selekcja, ale o siebie trzeba zadbać.

W ogóle dobijcie mnie. Jutro mam ortodonte, nie mogę iść, bo młody te oskrzela. W czwartek znów do kontroli, to pojadę tym razem do centrum (Medi) i przy okazji zaliczę gina. Ale muszę iść z dwójką, jeszcze martwię się o młodego. We Wrocławiu pogrom, wirus RSV, szpitale przepełnione. A nad nami nadal wizja, że zejdzie na płuca :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczny ja dziś miałam wizytę u Pani ginekolog, którą sobie wybrałam...
mamy 6tc, widziałam już dziś pikające serduszko! Pani ginekolog znalazla tez krwiaka 2cm...ulozony bodajze poniżej Kropki. Podwoila mi luteine, ale nie przepisala duphastonu. Nie wiem co o tym myslec? miała ktoraś z was krwiaka? Ja na codzien pracuję przy psach, muszę je kąpać, podnosić , strzyc ect. Strasznie się boję, że zacznę krwawic i nie daj Boże stracę Kropkę. :(
 
reklama
Czy Przyrost bety o 141% w ciagu dwóch dni jest prawidłowy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Znalazłam takie coś:
Beta-hCG w ciagu 48H powinno wzrosnąć o około 66%, Im ciąża późniejsza, tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje badanie USG.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Do góry