reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witaj Ewka [emoji4]

Najgorszy w zyciu bol noe do zniesoenia to u mnoe porod niestety...moze tym razem bedzie inaczej a co do karmienia piersia to tez mam koszmarne wspomnienia po tygodniu przeszlam na butle i mysle ,ze tym razem odrazu butla

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama też mi mowi ze karmienie piersią bardzo ją bolało na początku jakby ktos rozrywał jej piersi :) tak mnie pocieszyła :) ale generalnie ona z obiema ciążami leżą w szpitalu przez 7 miesięcy co wyszła na dwa dni to zaraz wracała od dnia zrobienia testu miała juz takie wymioty ze sie odwadniala


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@JoAnnA250694 bedzie wszystko dobrze zobaczysz ;)
Witam nowa mamusie ;)
Co do bólu to w obu ciążach miałam tylko bóle krzyżowe a na sam koniec synek tak kopał ze „wykopał” mi krąg wiec ból pleców a jeśli nie o ciążowe bóle to bóle głowy mam straszne czasami ;(
 
Joanna trzymam kciuki!!! Wiem co czujesz tez się stresuje... wizytę mam o 18:20...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja córeczkę karmiłam tylko 3 miesiące dla mie karmienie piersią to był koszmar zastoje zapalenie piersi straszny ból .

Aleksandra2601 u mie w szpitalu nie chcieli dać tabletki na zatrzymanie laktacji trzeba karmic i już .Jak sie o to spytałam to położna opieprzyła mie co ze mie za matka itd.
Pamietam też scene z mojej sali młoda dziewczyna 17 lat nie mogła karmić miała wklęsłe brodawki dziecko nie mogło załapać cały czas plakało położna przyleciała z pretęsjami co te dziecko tak placze wziela tej dziewczynie to dziecko i na siłe przyciskala to dziecko do piersi tej dziewczyny otwierała temu dziecku buzie i wpychala na sile mu cycka do buzi.Po dniu prub przynieśli tej dziewczynie laktator ona ściagała mleko i karmiła to dziecko z butelki
 
Do góry