reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Z zachcianek to mam cały czas smaka na zupy. I od mięsa mnie odrzuciło. Na samą myśl mi słabo.
I wahania nastroju... 10 minut temu ryczałam, że sobie nie poradzę, że chyba to jednak nie ten czas i w ogóle wszystko nie tak, a jak już się uspokoiłam, to miałam ochotę sama siebie walnąć w lep za takie myślenie. Przecież to nasz mały robak wyczekany, co ja w ogóle pieprzę ;)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się witam i spadam do pracy. Mam nadzieję że 12h szybko zleci.

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Dobrze wiedzieć że nie pracuje sama tyle czasu
Ja nadal śledzie.. wszędzie widzę i czuje..jak wpadnę dziś do sklepu to wykupie wszystkie i będę robić.. w oleju w pomidorach w śmietanie..
 
reklama
Dzien dobry w sobote Dziewczyny.
Ja po ciezkiej nocy. Mlody dawal dzis czadu jak rzadko,wstawalam chyba miliard razy a do tego teraz czuje sie fatalnie,gardlo mnie boli,katar mi sie zaczyna
Zastanawiam sie jeszcze jak to jest z dzwiganiem... Niestety nie udaje mi sie unikac noszenia Mlodego i tak naprawde czuje sie ok,nic mnie nie boli,no moze troche kregoslup,bo juz wazy swoje...,ale zastanawiam sie jak to z tym noszeniem w ciazy...?
Milego dnia Wam wszystkim!
 
Dzień dobry!
Za dwie godziny zmykam na wizytę :D
@Mimi93 każdy poród jest inny, nie sugeruj się naszymi wspomnieniami :) jedne woła rodzić niz chodzić do dentysty, inne woła umrzeć, niż rodzić :p
 
Dzien dobry w sobote Dziewczyny.
Ja po ciezkiej nocy. Mlody dawal dzis czadu jak rzadko,wstawalam chyba miliard razy a do tego teraz czuje sie fatalnie,gardlo mnie boli,katar mi sie zaczyna
Zastanawiam sie jeszcze jak to jest z dzwiganiem... Niestety nie udaje mi sie unikac noszenia Mlodego i tak naprawde czuje sie ok,nic mnie nie boli,no moze troche kregoslup,bo juz wazy swoje...,ale zastanawiam sie jak to z tym noszeniem w ciazy...?
Milego dnia Wam wszystkim!
Ja też na razie dźwigam 14 kilo mojej córy i to się raczej nie zmieni :p myślę, ze mój organizm jest na tyle przyzwyczajony do tego "wysiłku", że nawet tego nie odczuwa :)
 
Witamy sobotę :) chciałbym aby przestało mnie ciągnąć w tym brzuchu bo toniesz tak niekomfortowe :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry