reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Izabela dopadła go rzeczywistość. Ale jeszcze się zakocha w dziecku. Taty potrzebują więcej czasu :)
A jak chcesz wybrać lekarza do porodu? Poród fizjologiczny przyjmuje położna. Lekarz może przyjść do ewentualnego szycia.

Ewarut myślę, że Twój brzuszek to jednak rozstęp. Macica jeszcze jest malutka :) więc nawet możliwe, że jeszcze Ci spadnie, a właściwy wyjdzie.
Mi też wywaliło mojego tłuszcza. Też będzie szybko widać.

Ja w tej ciąży mam dużo mniej objawów. Martwię się tym, bo nie wymiotuje, lekko mnie tylko mdli. Choć ekhem nie powinnam pisać?
Dla mnie lepiej wiedzieć, że jest coś takiego jak ciąża biochemiczna, że poronienia to najczęściej wady genetyczne. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie. A każda z nas chyba martwi się o ciążę. I tak jak któraś wspomniała... To już nie przejdzie, nawet jak dziecko się urodzi i podrośnie.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Izabela chwile odczekaj wg mnie. Zobaczysz czy interesuje się jak się czujesz etc. I tak jął pisza dziewczyny później na spokojnie porozmawiaj. Wydaje mi się ze w szoku jest lek przed zmianami etc.Bedzie dobrze bo musi być
A ja się tylko przyszłam przywitać ;) pogratulować wizyt i przywitać nowe mamy ;)czuje się ogólnie spoko ;)
 
Nareszcie weekend.
Wlasnie was nadrobilam. Bo po pracy to tylko marze o lozku.
U mnie skonczony 5 tydz.
Co do objawow to obrzmiale piersi, klucie brzucha, mulenie w ciagu dnia i zasypiam na stojaco wieczorem.
Wzrostu tez mam 156.
A rodzica chcemy powiedziec na dzien babci i dziadka.
 
Ostatnia edycja:
@IzabelaGry domyślam się, że Ci bardzo ciężko... Łatwo stwierdzić, że chłop palant, ale myślę (mam nadzieję), że to szok i niedługo przejdzie. Bądź z nim szczerą, powiedz mu, że rani Cię takie zachowanie. Mężczyźni nie czują od razu tej magicznej więzi z dzieckiem. Nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego ogromu miłości, która ich czeka. Dziecko to na razie taka fatamorgana, niby wiedzą, ze już jest, ale nie do końca wierzą i nadal bardziej kochają swoją kobietę i siebie, niż ten mały twor.
Carmelek co do plamien, to u mnie, tfu tfu, nic, za to w pierwszej ciąży dużo plamilam w pierwszym trymestrze - na szczęście niczego złego to nie zwiastowało - okazało się, że to wina nadżerki. Jeśli się niepokoisz, to podjedź na IP, ale na tym etapie poza progesteronem i tak raczej nic nie poradzą...
 
reklama
Hej dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone domowe sposoby na ból głowy?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Delikatna kawa, jeżeli masz oczywiście dobre ciśnienie :). W ciąży z synem była dla mnie ratunkiem. Głowa mi pękała, po małej czarnej jak ręką odjął.

Dołączam do sennych i skapcaniałych...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry