reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jutro rano mam zrobić dopiere betę, kolo 16 powinnam miec wyniki. Zglupialam strasznie... to chyba nie mozliwe zeby pecherzyk sie zmniejszyl ??

Mam nadzieje ze beta pięknie rośnie a lekarz Poprostu się nie znał trzymam kciuki żeby wszystko było Okey :)


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
reklama
Hej Ho! Moja noc cudowna!
Dziecię moje osobiste cała ją spędziło w swoim osobistym łóżku - no cud nad cudy :D
Moje objawy niemal wszystkie wyparowały, jedyne co mi jest, to ból piersi i lekka zgaga. No i chroniczne zatwardzenie :/
Uciekam pod kołderkę, buziaki :)
Jej, wspaniale :). A w jakim wieku masz starszaka? Pamiętam, że jak byłam w ciąży z synkiem, to moja córeczka zaczęła przesypiać noce w łóżeczku. Luksus ogromny :D!

*Netka gratulacje!

Dziewczyny, ja mam do wtorku ferie z moimi dzieciakami. Wczoraj lepiliśmy pierwszego bałwana, dzisiaj już śniegu mało, więc ruszamy na plac zabaw. A po południu w ramach restartu mam zaplanowany szoping z przyjaciółką :).
Nabyłam wczoraj płytę Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami dla mam w ciąży i czekam z niecierpliwością aż przyjdzie. Mam nadzieję, że na chęci aktywności się nie skończy.
Czuję się super. Objawów brak...
Miłego dnia ciężaróweczki :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny raczej to nie był pęcherz dzisiaj już mnie nie boli możliwe że macica albo jelita choruje na jelito drażliwe

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny raczej to nie był pęcherz dzisiaj już mnie nie boli możliwe że macica albo jelita choruje na jelito drażliwe

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co, ja też kilka dni temu miałam takie bóle dziwne. Ni to pęcherz, ni macica, nie jelita...Po nocy przeszło. Może to ta słynna rozciągająca się macica?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co, ja też kilka dni temu miałam takie bóle dziwne. Ni to pęcherz, ni macica, nie jelita...Po nocy przeszło. Może to ta słynna rozciągająca się macica?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba tak ja pierwszy raz w ciąży nie potrafię odróżnić tego bólu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martynka współczuję bardzo,nie da się opisać co teraz przeżywasz,przechodziłam prawie to samo we wrześniu,bardzo mocno trzymam kciuki za dzisiejszą będę,głęboko wierzę że jednak będzie dobrze,buziaki

I jak to wygladalo u Ciebie? Jak sie skonczylo ?? Booooozee ja od 6 rano wymiotuje ale to chyba z nerwow kurcze poprzednia ciaza byla taka ksiazkowa....
 
Jej, wspaniale :). A w jakim wieku masz starszaka? Pamiętam, że jak byłam w ciąży z synkiem, to moja córeczka zaczęła przesypiać noce w łóżeczku. Luksus ogromny :D!

*Netka gratulacje!

Dziewczyny, ja mam do wtorku ferie z moimi dzieciakami. Wczoraj lepiliśmy pierwszego bałwana, dzisiaj już śniegu mało, więc ruszamy na plac zabaw. A po południu w ramach restartu mam zaplanowany szoping z przyjaciółką :).
Nabyłam wczoraj płytę Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami dla mam w ciąży i czekam z niecierpliwością aż przyjdzie. Mam nadzieję, że na chęci aktywności się nie skończy.
Czuję się super. Objawów brak...
Miłego dnia ciężaróweczki :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Starsza ma 3 lata i 4 miesiące, stara koza z niej :) jeśli wszystko pójdzie dobrze, to rodzeństwo dostanie dokładnie na 4 urodziny :p
Co do ćwiczeń, to ja planuję zapisać się na fitness dla ciężarnych u mnie w mieście :) samej to ciężko się zmobilizować, w grupie chyba będzie raźniej :D
 
reklama
Do góry