reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Ziucia2226, @Oollaa81 dolaczam do waszego bólu, ja na Controlocu byłam z uwagi na refluks.. teraz nie wiem co moge brać bo jednocześnie zmieniłam dietę jem więcej cytrusów, piję soki i nie jest dobrze, a ponoć to dopiero początek dolegliwości zgagowych
Oo ja taz mam refluksowa chorobę i tez brałam contorloc i do tego prokit :) brakuje mi ich strasznie :p mi lekarka powiedziała ze akurat te co biorę szkodzą ciąży...
 
reklama
Pumcia02 własnie sie zastanawiam jutro nad wizytą u innego lekarza...
Betę już masz zrobiona i czekasz na wynik czy robisz sama? Koniecznie idź do innego lekarza.

Zobacz jak któraś z dziewczyn wyżej napisała. Nie było serduszka a tu szukał lekarz i znalazł.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Wlasnie wrocilam... nie wiem sama co mam myslec, nie dostalam jasnych informacji, nie dopytalam sie o to co chcialam z tych nerwow. Lekarz stwierdzil ze zarodek przestal sie rozwijac... w poniedzialek pecherzyk mial 0,63mm i bylo widac zarodek. Dzis na usg wszystko bylo jak za mgłą i pecherzyk mial 0,49mm. Pytam sie jak to mozliwe skoro ostatnio byl wiekszy. Lekarz mowi ze nie mozliwe ze byl wiekszy i ze przestal sie rozwijac jego zdaniem. Ze nie wie skad to krwawienie ze byc moze zaczyna sie poronienie. Ze jezeli beta jutro bedzie powyzej 1000 tzn ze to ciaza pozamaciczna i czeka mnie operacja. Ale jak pozamaciczna skoro do tej pory uwazal ze wszystko jest ok ? Jaka operacja? Kurcze o co chodzi...???? To jeden z najlepszych lekarzy w okolicy, ale teraz zwatpilam. Nic nie wiem.
Też bym nic z tego nie zrozumiała :/ jak jest pęcherzyk w macicy, to jakim cudem pozamaciczna, teleportuje się, czy co? Podjechała bym na Twoim miejscu jutro na izbę, to chore w taki sposób informować pacjentkę o jej stanie zdrowia. Myślę, że w Twoim przypadku nie ma co czekać...
 
Jutro rano mam zrobić dopiere betę, kolo 16 powinnam miec wyniki. Zglupialam strasznie... to chyba nie mozliwe zeby pecherzyk sie zmniejszyl ??
 
Hmm skoro widzi pęcherzyk i zarodek w usg to jakim cudem ciąża pozamaciczna ? Tego nie rozumiem :/ trzymam mocno kciuki [emoji173]️
Jutro do innego lekarza a teraz tylko leżeć i odpoczywać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurcze.. Może wypilas jakiś napój i zaszkodziło. A jak się ustatkuje to zacznij od delikatnych potraw.
Ja mialam jednorazowa kilka dni temu bo dużo wypiłam soku a nic konkretnego nie zjadłam.
Dziewczyny spytam gdzie planujecie rodzic? Może jesteśmy z okolic?

Ja okolice Radomia i zdecydowanie Radom, byłam niedawno w szpitalu, czusciutko, pięknie i jest Lotto (zdrapki uwielbiam :D).
 
reklama
Wczoraj nasmazylam sobie naleśników z farszem-szpinak ser feta pieczarki i czosnek takie lekko strawne:D
Ja chyba rodzę w matce polce-Łódź,mam rzut beretem,zapraszam:)
 
Do góry