reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Carmelek na szczęście w większych miastach są laby 24/7. Ja z takich korzystam.
Mam niestety takie same doświadczenia. Muszę szybko reagować.
A bierzesz pełną kuracje furaginy zawsze?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, zawsze brałam pełną kurację. No nic, póki co wolę nawet o tym nie myśleć. I trzymam kciuki także za Wasze zdrowie, by wszystko było dobrze.
 
Witajcie, Ja już po wizycie dzisiaj i powiem Wam że najadlam się strachu, najgorsze że moja gin również.. przez pierwsze minuty nie było widać serducha..i dopiero po wyobracaniu głowicą i po delikatnym ucisnieciu brzucha zobaczyłyśmy pulsujące kreseczki;) zdjęcie z usg wyszło zupełnie niewyjściowe w tej projekcji, maleństwo ma 8mm.. wg usg 6t4- 6t5d.
 
Zucia,ja też mam problemy z żołądkiem,bez ranigastu,nolpazy i dexilanu nie zaczynałam dnia,wczoraj musiałam wziasc ranigast,ale tak jednorazowo nie wiem jak to przetrwam
 
reklama
Oj to obie wiemy Oollaa81 jak zgaga może wymęczyć :p mi lekarka kazała te pierwsze tygodnie przemęczyć się i nic nie brać potem jak nie będę dawać rady coś ma wymyslec ale zobaczymy :)
 
Do góry