reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nie wiem czy mam się martwić czy to normalne,ale od wczoraj cokolwiek zjem,wszystkiego przeze mnie przelatuje-dołem,mam mega biegunkę aż boję się coś zjeść,wzięłam węgiel ale coś słabo działa
 
reklama
Melduje się i ja wieczorkiem ja tez już po wizycie maluszek o 2 dni młodszy i ma całe 0,31cm



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
w57v3e3k7xowfzhz.png
 
Hej. Trochę Was czytam, ale czasu i siły brak. U mnie mdłości cały dzień w sumie. Głód razy 100. Jem głupoty. W poniedziałek w końcu usg więc dowiem się w końcu jak maleństwo. Dziś boli mnie prawa strony głowy masakrycznie. Aż skron i oko boli ....
W weekend przeprowadzka. Mam nadzieję,że po niej będę miała dla Was więcej czasu

f2w3xzkrlo9f9lo0.png

zem3zbmh5er10i2b.png
 
Nie wiem czy mam się martwić czy to normalne,ale od wczoraj cokolwiek zjem,wszystkiego przeze mnie przelatuje-dołem,mam mega biegunkę aż boję się coś zjeść,wzięłam węgiel ale coś słabo działa
Kurcze.. Może wypilas jakiś napój i zaszkodziło. A jak się ustatkuje to zacznij od delikatnych potraw.
Ja mialam jednorazowa kilka dni temu bo dużo wypiłam soku a nic konkretnego nie zjadłam.
Dziewczyny spytam gdzie planujecie rodzic? Może jesteśmy z okolic?

Ja okolice Radomia i zdecydowanie Radom, byłam niedawno w szpitalu, czusciutko, pięknie i jest Lotto (zdrapki uwielbiam :D).
 
Wlasnie wrocilam... nie wiem sama co mam myslec, nie dostalam jasnych informacji, nie dopytalam sie o to co chcialam z tych nerwow. Lekarz stwierdzil ze zarodek przestal sie rozwijac... w poniedzialek pecherzyk mial 0,63mm i bylo widac zarodek. Dzis na usg wszystko bylo jak za mgłą i pecherzyk mial 0,49mm. Pytam sie jak to mozliwe skoro ostatnio byl wiekszy. Lekarz mowi ze nie mozliwe ze byl wiekszy i ze przestal sie rozwijac jego zdaniem. Ze nie wie skad to krwawienie ze byc moze zaczyna sie poronienie. Ze jezeli beta jutro bedzie powyzej 1000 tzn ze to ciaza pozamaciczna i czeka mnie operacja. Ale jak pozamaciczna skoro do tej pory uwazal ze wszystko jest ok ? Jaka operacja? Kurcze o co chodzi...???? To jeden z najlepszych lekarzy w okolicy, ale teraz zwatpilam. Nic nie wiem.
 
:D
Wlasnie wrocilam... nie wiem sama co mam myslec, nie dostalam jasnych informacji, nie dopytalam sie o to co chcialam z tych nerwow. Lekarz stwierdzil ze zarodek przestal sie rozwijac... w poniedzialek pecherzyk mial 0,63mm i bylo widac zarodek. Dzis na usg wszystko bylo jak za mgłą i pecherzyk mial 0,49mm. Pytam sie jak to mozliwe skoro ostatnio byl wiekszy. Lekarz mowi ze nie mozliwe ze byl wiekszy i ze przestal sie rozwijac jego zdaniem. Ze nie wie skad to krwawienie ze byc moze zaczyna sie poronienie. Ze jezeli beta jutro bedzie powyzej 1000 tzn ze to ciaza pozamaciczna i czeka mnie operacja. Ale jak pozamaciczna skoro do tej pory uwazal ze wszystko jest ok ? Jaka operacja? Kurcze o co chodzi...???? To jeden z najlepszych lekarzy w okolicy, ale teraz zwatpilam. Nic nie wiem.
Koniecznie odwiedź innego lekarza i to jak najszybciej!
 
reklama
Do góry