reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja też nie biorę witamin bo albo kwas foliowy albo witaminy bo witaminach jest dawka kwasu foliowego zalecana więc może lepiej nie przedawkować bo wtedy podwójną dawkę dostarczamy kwasu

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też nie biorę witamin bo albo kwas foliowy albo witaminy bo witaminach jest dawka kwasu foliowego zalecana więc może lepiej nie przedawkować bo wtedy podwójną dawkę dostarczamy kwasu

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
. Każdy lekarz każe brać kwas foliowy i witaminki [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży piłam codziennie świeżo wyciskane soki. Dzień w dzień [emoji23]. Oprócz tego brałam jakieś witaminy. Synek urodził się duży i śmiali się że go na witaminach wyhodowalam [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
W pierwszej ciąży piłam codziennie świeżo wyciskane soki. Dzień w dzień [emoji23]. Oprócz tego brałam jakieś witaminy. Synek urodził się duży i śmiali się że go na witaminach wyhodowalam [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
Kiedyś czytałam taki artykuł,że właśnie po tych witaminach rodzą się duże dzieci. Ale chyba nie ma się to do tego bo ja w pierwszej też brałam i synuś 3kg to mówili że mały

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja akurat jestem przeciwnicza syntetycznych witamin, i lekarze mi też specjslnie nie polecali. A kwas podobno najważniejszy przed pocięciem i 3 mc po. Potem gin mi powiedział odstawić.
A teraz widzę ze inne zalecenia. Ktoś na tym zarabia.
Mój syn tez był wyhodowany - 4500g
 
Ja akurat jestem przeciwnicza syntetycznych witamin, i lekarze mi też specjslnie nie polecali. A kwas podobno najważniejszy przed pocięciem i 3 mc po. Potem gin mi powiedział odstawić.
A teraz widzę ze inne zalecenia. Ktoś na tym zarabia.
Mój syn tez był wyhodowany - 4500g
Tak kwas foliowy tylko do 3 mc ciąży. Potem już same witaminy.
A waga syna wow [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim i ja się witam.
Od kilku dni wiem o ciąży, ale to dopiero 4tydzien, jutro zamierzam zrobić betę i za kilka dni, a o lekarzu myślę dopiero gdzieś za 2tyg. Bardzo się cieszę ale jestem i pewna obaw bo pół roku temu straciłam pierwszą ciążę. Stąd może moja obecność tu, w kupie raźniej;)
 
Do góry