reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@IzabelaGry ja nie mam zadnych objawow oprocz metalicznego smaku w ustach, czasami cos tam czuje w brzuchu i odbija mi sie po jedzeniu, poza tym nic a nic.. piersi mi tez niestety sflaczały... czekam na wyniki bety.. po 15 maja byc, ale cos mam jakies takie niepokojace przeczucie w moim przypadku :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem w pracy i od rana mam nerwówkę - kolejne polecenie dalekiego wyjazdu służbowego, pietrzace się obowiązki i polecenia. Zaczyna to na mnie bardzo źle działać a nie chce myśleć jak na maleństwu... Dziewczyny czy miałyście podobny problem? Czy szybko poszłyście na L4?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, spokojnie, każda ciąża inna, a objawy jednego dnia mogą być, drugiego nie albo pojawić się nagle solidnie ;)

Ja już też po pobraniu krwi. Oczywiście musiałam się z kimś poklocic. Ludzie są dziwni [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
U mnie maja wieczny problem ze znalezieniem zyly [emoji23] wiec Pani mi troche pobabrala reke, w sukutku czego dostalam 2 plasterki [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi pobrala tak, że nie czułam. Musiałam zrabac Panią starsza w rejestracji. Napisane że jedna osoba w okienku, a ona stoi mi na plecach, czuję jej kurtkę, czuję jej oddech i mnie pcha. Słucha o co pytam, do kogo się zapisuje, patrzy mi w dowód. Więc mówię grzecznie że jedna osoba i nie przyspieszy. To coś sapie. W końcu powieszialam że raz nietykalnosc cielesna a dwa w ciąży jestem, duszno mi i jej z buzi pachnie nieładnie. Szybko o wymioty.
Próbowała mnie wysmiac i szukała aprobaty w kolejce. Niestety... Polegla [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
@karmelovelatte o ktorej wyniki? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam ten sam problem rok temu w szpitalu chcieli mi pobrać krew na badania betę itd to mój rekord życiowy 25 razy mnie kuli jeszcze parę razy im żyła pękła e takich miejscach miałam że szok ile wenflonów zniszczyli wkońcu że stopy pobrali ale i tak nie marnie leciało.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry