reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam Wrześniowe Mamuski!
Mam nadzieje, że i ja dołacze do Waszego grona. Oficjalnie [emoji5]️U mnie za wczesnie na test ale czuje, że jestem w ciaży. Pewnie, niejedna sie usmieje (zreszta moj maz tez to robi) ale jakos wiem. Zreszta tak samo było w pierwszej ciazy. Po prostu wiedziałam i tyle. Bede robic test w weekend :)
A skad wiem... piersi obrzmiałe i bola caly czas. Dzis to już w ogóle.
Mam ciagle uczucie albo “kłucia” albo “ takiego lekkiego bolu okresowego w podbrzuszu. Teoretycznie podobnie do okresu ale nie to samo. [emoji110]️ Wiec za mnie kciuki.
To bedzie moje drugie dziecko, mam 15m Zosie [emoji173]️
Powodzenia! Ja też czułam że jestem więc rozumiem Cie doskonale, test z niecierpliwosci zrobiłam 3 dni przez okresem i wyszedł bladzioch.
Czekamy na dobre wieści w weekend [emoji1]
 
reklama
Powodzenia! Ja też czułam że jestem więc rozumiem Cie doskonale, test z niecierpliwosci zrobiłam 3 dni przez okresem i wyszedł bladzioch.
Czekamy na dobre wieści w weekend
emoji1.png
Dzieki za wsparcie :-) W pierwszej ciaży zrobiłam w 24dc i wyszedl pozytywny (cykl co 24-28dni) wiec teraz tez bede robic podobnie :-) obecnie jestem w 19/20dc. U mnie czasami okres zaczyna sie plamieniami wiec nie wiem czy liczyc to jako pierwszy dzien bo z reguly czekam na te “wlasciwe” krwawienia
 
Hej dziewczyny, a powiedzcie mi czy to pierwsze USG „potwierdzajace” w 6-8 tygodniu jest normalnym USG brzusznym czy przezpochwowym?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry