reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@minxior nie stresuj się na prawdę nie ma czym. To nie boli, nawet nie poczujesz. A jesli stresuje cię że lekarz coś "tam" wklada to pomyśl że on tak 8h dziennie 7 dni w tygodniu - jak w fabryce ;)
 
reklama
@Bella_Donna twój wpis o mężu ubawił mnie, faceci wszyscy są tacy sami. My staraliśmy się długo, szukaliśmy przyczyny czemu nie mogę zajść. Potem okazało się że miałam polipy w macicy, co uniemożliwiało zapłodnienie, ale zanim się o tym dowiedzieliśmy proponowałam mojemu T. badanie nasienia. Mowy nie było, a jak już zaszłam to powiedział "mówiłem że moja sprema jest 1 klasa" i chodził dumny jak paw.:biggrin2:
 
Wiecie, jakos naprawde mam wewnetrzna bariere przed tym.. tym bardziej, ze prawdopodobnie bedzie to ginekolog-facet...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na mojej ostatniej wizycie u gina nie było mojego stałego od lat lekarza, było zastepstwo-trudno miałam potwierdzić ciaże. Wchodzę a tam taki młodzik. Siadam na fotelu ginekologicznym no wiadomo w jakiej pozycji;) a on klęka i między moimi nogami i zagląda- jak myślisz jaką miałam minę??
 
reklama
Do góry