reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej wszystkim:) 29.12 robiłam test i wyszła blada druga kreska, 31.12 już grubaśna i według internetowych kalkulatorów termin na 5.09. Więc witam się bardzo nieśmiało, bo ciągle niedowierzam, a wizyta u lekarza, żeby mi to ktoś z zewnątrz w oczy powiedział dopiero 12.01 :)
 
Hej wszystkim:) 29.12 robiłam test i wyszła blada druga kreska, 31.12 już grubaśna i według internetowych kalkulatorów termin na 5.09. Więc witam się bardzo nieśmiało, bo ciągle niedowierzam, a wizyta u lekarza, żeby mi to ktoś z zewnątrz w oczy powiedział dopiero 12.01 :)
Witamy :D i gratulacje. Możesz jeszcze zrobic Betę
 
@Aleczka Zamiaruję przed weekendem i po, na razie auto w naprawie i nie mam jak się wyrobić komunikacją miejską w godzinach przyjęć laboratorium przez swoje godziny pracy. Widzę, że każdy pisze coś o sobie, to i ja zostawię dwa słowa o sobie. Mam 26 lat, jeśli wszystko zagra, to będzie moja pierwsza dzidzia. Staraliśmy się z mężem krótko, bo 3 miesiące, a tak porządnie to w sumie tylko w tym ostatnim. Dlatego mój szanowny mąż teraz chodzi dumny i twierdzi, że jest bogiem płodności xD
 
reklama
Nie masz c
Dziekuje! i to kolejna rzecz, ktora bardzo mnie stresuje :((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie masz czym. Może lekko niekomfortowe ale Ginekolog użyje jakiegoš lubrykantu wiec nie boli. Poza tym bedziesz tak podekscytowana patrzac na ekran i wyczekujac babelka, że sie o tym nie myśli.
 
Do góry