reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny ;) powodzenia z betami i wizytami u lekarzy. Ja umówiłam się na wizytę na jutro ale tutaj gdzie mieszkam idzie się do ogólnego lekarza on potwierdza ciąże i wysyła list do szpitala i dopiero oni wzywają na wizytę między 8-12 tyg na badania. Dziś idę 1 dzień po świętach do pracy kurde chciałam powiedzieć szefowej ale jeszcze się wstrzymam......bardzo fajna jest ale mysle ze się nie ucieszy .... a szkoda by mi było stracić prace bo bardzo mam fajna..... mam nadzieje ze wszystko się ułoży na dobre.
 
reklama
Cześć :)
To i ja dołączę. I przy okazji powiem cos o sobie :) mam córkę z sierpnia 2014 i synka z października 2016. Dwie kreski pojawiły się dość niespodziewanie, w najgorszym możliwym momencie. Brałam tabletki anty, o test pokusiłam się przez ból przy kp. Dziś mam za sobą betę, wyniki będą wieczorem.
Mam za sobą też poronienie w 6tc, więc mega się denerwuje i w czwartek idę znów. Trzymajcie za nas kciuki proszę. Bo ciąża mimo iż nie planowana, to mam wrażenie, że to moja ostatnia szansa na dziecko. A marzy mi się siostra dla mojej niuni.

Testy mega bladziochy, ale TP wychodzi mi gdzieś na połowę września, mam długie cykle.

1514891162-b92c5eaf982ad40f-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :)
To i ja dołączę. I przy okazji powiem cos o sobie :) mam córkę z sierpnia 2014 i synka z października 2016. Dwie kreski pojawiły się dość niespodziewanie, w najgorszym możliwym momencie. Brałam tabletki anty, o test pokusiłam się przez ból przy kp. Dziś mam za sobą betę, wyniki będą wieczorem.
Mam za sobą też poronienie w 6tc, więc mega się denerwuje i w czwartek idę znów. Trzymajcie za nas kciuki proszę. Bo ciąża mimo iż nie planowana, to mam wrażenie, że to moja ostatnia szansa na dziecko. A marzy mi się siostra dla mojej niuni.

Testy mega bladziochy, ale TP wychodzi mi gdzieś na połowę września, mam długie cykle.

1514891162-b92c5eaf982ad40f-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj wiem co czujesz ja mam za sobą ciążę obumarłą w 9 tyg...
Ale teraz musi być dobrze [emoji2]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bellina witaj w naszym gronie ;) będzie dobrze bo przecież musi ;) a ja w drodze do pracy zaszalalam i kupiłam ( na promocji żeby nie było ) bluzeczki ciążowe i jedna sukienkę mam nadzieje ze do czasu kiedy będą potrzebne nie będą już za małe ;)
 
@Cicha3, gratulacje i witamy z nami [emoji106][emoji119]. Jest ładna krecha!!! @bellina i Ciebie witamy, jest bladzioszek!!! Gratulacje[emoji106][emoji119]

Rozgośćcie się, bo zostajecie z nami na 8 spokojnych miesięcy!

A ja jutro pierwszy dzień do pracy po takiej długiej przerwie... Uuu, jak mi się nie chce! Ale z drugiej strony szybciej czas będzie mijał. Dziś mam 5t4d i żadnych szczególnych objawów oprócz wrażliwości na zapachy.

Jeszcze tyle czasu, a ja już bym chciała przygotowywać pokoik dla dziecka [emoji849][emoji16].

@Brrrownie, @matylkafm, czekam na Wasze betki [emoji256].
 
@Cicha3, gratulacje i witamy z nami [emoji106][emoji119]. Jest ładna krecha!!! @bellina i Ciebie witamy, jest bladzioszek!!! Gratulacje[emoji106][emoji119]

Rozgośćcie się, bo zostajecie z nami na 8 spokojnych miesięcy!

A ja jutro pierwszy dzień do pracy po takiej długiej przerwie... Uuu, jak mi się nie chce! Ale z drugiej strony szybciej czas będzie mijał. Dziś mam 5t4d i żadnych szczególnych objawów oprócz wrażliwości na zapachy.

Jeszcze tyle czasu, a ja już bym chciała przygotowywać pokoik dla dziecka [emoji849][emoji16].

@Brrrownie, @matylkafm, czekam na Wasze betki [emoji256].
Widzę że nie jestem sama w planowaniu. Dziś już planowałam jak ustawie łóżeczko w sypialni aż mój M musiał mnie sprowadzić na ziemię [emoji1][emoji6]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Cicha3 Witamy, poszerza się nasze grono:))

Tak się zastanawiam czy po zaniesieniu zaświadczenia o ciąży pracodawca nie ma obowiązku zmienić Ci grafiku w styczniu?
Ja pracuję w sklepie niby też bardzo ciężko nie jest na moim stanowisku- jestem zastępcą kierownika, w poprzedniej ciąży pracowałam do10 tyg ale teraz mam zamiar iść na L4 jak najszybciej za jakieś dwa tyg pewnie.
Masz rację jednak niestety nie jest to możliwe w moim przypadku ponieważ musiałabym mieć kogoś kto weźmie za mnie zmiany a personelu niestety brak :/
 
No i byłam u gin zwolnienia nie dał kazał przyjść jutro to podobno ma wystawic.no i dał skierowanie na mocz morfologię i coś jeszcze ale nie mogę rozczytać co on tam namazal :-)
 
Witam Wrześniowe Mamuski!
Mam nadzieje, że i ja dołacze do Waszego grona. Oficjalnie ☺️U mnie za wczesnie na test ale czuje, że jestem w ciaży. Pewnie, niejedna sie usmieje (zreszta moj maz tez to robi) ale jakos wiem. Zreszta tak samo było w pierwszej ciazy. Po prostu wiedziałam i tyle. Bede robic test w weekend :)
A skad wiem... piersi obrzmiałe i bola caly czas. Dzis to już w ogóle.
Mam ciagle uczucie albo “kłucia” albo “ takiego lekkiego bolu okresowego w podbrzuszu. Teoretycznie podobnie do okresu ale nie to samo. ✊️ Wiec za mnie kciuki.
To bedzie moje drugie dziecko, mam 15m Zosie ❤️
 
reklama
Witajcie dziewczyny ;) powodzenia z betami i wizytami u lekarzy. Ja umówiłam się na wizytę na jutro ale tutaj gdzie mieszkam idzie się do ogólnego lekarza on potwierdza ciąże i wysyła list do szpitala i dopiero oni wzywają na wizytę między 8-12 tyg na badania. Dziś idę 1 dzień po świętach do pracy kurde chciałam powiedzieć szefowej ale jeszcze się wstrzymam......bardzo fajna jest ale mysle ze się nie ucieszy .... a szkoda by mi było stracić prace bo bardzo mam fajna..... mam nadzieje ze wszystko się ułoży na dobre.
A gdzie mieszkasz? U mnie w ie jest podobnie.
 
Do góry