reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.
Witam po dłuższej nieobecności...

Jestem już po wizycie, moje maleństwo zdrowe i pięknie rośnie. Nadal potwierdzona dziewczynka więc idealnie!

Dostałam skierowanie na szereg badań morfologia, mocz... i neurolog!
Bo od 2 tygodni mam zawroty głowy i czasami słabo widzę. Mam mroczki przed oczami aż mnie zimne poty oblewają i odlatuje (tzn. muszę się położyć bo inaczej chyba bym zemdlała) ostatnio musiałam się położyć w samochodzie. Zaparkowałam na parkingu i najzwyczajniej miałam odlot.

Więc albo anemia albo jakiś konflikt jest... we wtorek mam neurologa.

Przytyłam tylko 1kg od początku ciąży. Ciuchy ubieram takie jak przed ciążą. Brak brzucha dzisiaj zdziwił moją panią gin ale po sprawdzeniu maleństwa wszystko ok. Skarbek ssał całe usg paluszka i wystawiał do nas dupkę. Dzięki takiemu wypinaniu po raz kolejny nic nie było widoczne między nóżkami... więc utwierdzam się w tym że będzie wymarzona córeczka :)
Siedziała obok mnie dziewczyna która miała 14 tydzień i dość spory brzuszek. Jak to baby na poczekalni rozmawiałyśmy bo był poślizg czasowy i powiedziałam że jestem w końcówce 16 tygodnia i za pasem 17 to nie mogła wyjść z szoku... zastanawiam się czy to normalne?! ale skoro gin mówi że wszystko ok, po prenatalnych ok to raczej taki urok ciąży.

Postaram się was nieco nadrobić bo mam chwile wolnego... ale nie wiem czy mi się uda. :(
Pozdrawiam mamuśki!



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Witam po dłuższej nieobecności...

Jestem już po wizycie, moje maleństwo zdrowe i pięknie rośnie. Nadal potwierdzona dziewczynka więc idealnie!

Dostałam skierowanie na szereg badań morfologia, mocz... i neurolog!
Bo od 2 tygodni mam zawroty głowy i czasami słabo widzę. Mam mroczki przed oczami aż mnie zimne poty oblewają i odlatuje (tzn. muszę się położyć bo inaczej chyba bym zemdlała) ostatnio musiałam się położyć w samochodzie. Zaparkowałam na parkingu i najzwyczajniej miałam odlot.

Więc albo anemia albo jakiś konflikt jest... we wtorek mam neurologa.

Przytyłam tylko 1kg od początku ciąży. Ciuchy ubieram takie jak przed ciążą. Brak brzucha dzisiaj zdziwił moją panią gin ale po sprawdzeniu maleństwa wszystko ok. Skarbek ssał całe usg paluszka i wystawiał do nas dupkę. Dzięki takiemu wypinaniu po raz kolejny nic nie było widoczne między nóżkami... więc utwierdzam się w tym że będzie wymarzona córeczka :)
Siedziała obok mnie dziewczyna która miała 14 tydzień i dość spory brzuszek. Jak to baby na poczekalni rozmawiałyśmy bo był poślizg czasowy i powiedziałam że jestem w końcówce 16 tygodnia i za pasem 17 to nie mogła wyjść z szoku... zastanawiam się czy to normalne?! ale skoro gin mówi że wszystko ok, po prenatalnych ok to raczej taki urok ciąży.

Postaram się was nieco nadrobić bo mam chwile wolnego... ale nie wiem czy mi się uda. :(
Pozdrawiam mamuśki!



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Oby nic powaznego nie wyszlo z tymi zawrotami głowy. Trzymam kciuki!
 
Cześć dziewczyny.
Witam po dłuższej nieobecności...

Jestem już po wizycie, moje maleństwo zdrowe i pięknie rośnie. Nadal potwierdzona dziewczynka więc idealnie!

Dostałam skierowanie na szereg badań morfologia, mocz... i neurolog!
Bo od 2 tygodni mam zawroty głowy i czasami słabo widzę. Mam mroczki przed oczami aż mnie zimne poty oblewają i odlatuje (tzn. muszę się położyć bo inaczej chyba bym zemdlała) ostatnio musiałam się położyć w samochodzie. Zaparkowałam na parkingu i najzwyczajniej miałam odlot.

Więc albo anemia albo jakiś konflikt jest... we wtorek mam neurologa.

Przytyłam tylko 1kg od początku ciąży. Ciuchy ubieram takie jak przed ciążą. Brak brzucha dzisiaj zdziwił moją panią gin ale po sprawdzeniu maleństwa wszystko ok. Skarbek ssał całe usg paluszka i wystawiał do nas dupkę. Dzięki takiemu wypinaniu po raz kolejny nic nie było widoczne między nóżkami... więc utwierdzam się w tym że będzie wymarzona córeczka :)
Siedziała obok mnie dziewczyna która miała 14 tydzień i dość spory brzuszek. Jak to baby na poczekalni rozmawiałyśmy bo był poślizg czasowy i powiedziałam że jestem w końcówce 16 tygodnia i za pasem 17 to nie mogła wyjść z szoku... zastanawiam się czy to normalne?! ale skoro gin mówi że wszystko ok, po prenatalnych ok to raczej taki urok ciąży.

Postaram się was nieco nadrobić bo mam chwile wolnego... ale nie wiem czy mi się uda. :(
Pozdrawiam mamuśki!



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Cieszymy się ze wszystko wporzadku! A brzuszkiem się nie przejmuj! Znam
Dziewczynę, która w 40tc miała taki jak ja w 14[emoji23] Urodziła zdrowe dzieciątko i wszystko było wporzadku;) Pozdrawiam !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Dziewczyny jak i was pierwsze wyniki tsh? Ja nigdy nie miałam problemów z tarczyca a tutaj 3tyg wynik 3.2 podobno za dużo i się martwię dziś powtórzyłam wyniki dodatkowo zrobiłam ft3 i ft4 jutro odbiore wynik i idę do lekarza od jutra zmieniam na innego i już chciałabym przy nim zostać, na początku poszłam na NFZ aby wyniki pierwsze darmowe zrobić ale ta lekarka jakąś nieogarnieta jest i wolę być pod opieką jakieś dobrego lekarza, także dajcie znać co do tych wyników bo to 12tc a początek podobno najważniejszy.... Ja osobiście mam ochote na sok pomidorowy codziennie pije jeden mały słoik,
 
Do góry