reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moj mąż dzisiaj dostal bojowe zadanie. Jedzie kupić mi legginsy:D juz widze to jego przerazenie w oczach, rozmiar zna takze wierze w niego ;) :D

Mój lepiej trafia z rozmiarami niż ja , kupił mi piżamę s do szpitala , ja na niego z paszcza ze co to ma być jak ja L nosze przynajmniej górę bo biust nie mały. Zmierzyłam i idealna on patrzy na wielkość a nie metkę , ja nieraz przynoszę za małe lub za duże :). Daj znać co przywiózł :)
 
reklama
Tsh to co mam w wynikach
 

Załączniki

  • 20180315_125518-1.jpg
    20180315_125518-1.jpg
    860 KB · Wyświetleń: 58
ISA ja bym wolała właśnie aby ni było widać mocno brzucha, ale zobaczymy z bliźniakami w 17tc wyglądałam już jak słoń, z synem było lepiej dużego brzucha nie było ale w sumie ja przy kości jestem to może dlatego. Wczoraj według usg było 11,5tc więc jakbym stała miejscu również nie mogę się doczekać aż zacznę czuć ruchy, Pozdrawiam was i dajcie znać co z tym tsh
 
Współczuje , biedna :(
Dzięki. Leżę i zdycham. Mdli mnie pierwszy raz w tej ciąży. Z muszlą potańczyłam. Głowa mnie łupie. Fuj. Czuję się jak chory facet.



Co do brzuszków. Ja w drugiej ciąży miałam do końca mały bo młody ułożył się w tyle czyt.bliżej kręgosłupa. Teraz kałdun mam wielki mimo że mam wg.app niedowage lekką.
 
a jakbys go powtórzyła? Jakies leki bralas przed badaniem? Moze wynik gdzies zafalszowany
Właśnie dziś byłam na badaniach jutro będzie wynik i od razu mam gina zobaczymy co powie w sumie tej rzeczy najmniej bym się spodziewała że może być źle bardziej myślałam że ciśnienie zacznie mi skakać a tutaj tarczyca dam wam jutro znać
 
Cześć dziewczyny. Chciałam do was dołączyć ale zawsze sobie obiecuje ze doczytam wszystkie posty a co wejde na forum to tu tyle stron naskrobane że było to ciężkie zadanie.
Obecnie jestem W 14tc i 4 dniu . Termin mam na 10 września. To moja trzecia ciąża. Mam prawie 7 letniego synka. Druga ciąża (czerwiec 2017) niestety zakończyła się w 8 tygodniu prawdopodobnie w wyniku stresu wywołanego niespodziewaną śmiercią bliskiej osoby i tsh 9.6.
Jestem już po prenatalnych i z dzidzią wszystko ok. Mamy się szykować na córę :). Ja się będe cieszyć jak tylko urodzi się zdrowe a nieważne czy chłopiec czy dziewczynka. Choć wolałabym żeby jednak była dziewczynka bo one z reguły są spokojniejsze bo mój synuś tak nam dał popalić że ponad 6 lat nie chcieliśmy słyszeć o następnym potomku :)
Co do mówienia o ciązy to wyręczył mnie mój syn. Rozpowiedział wszystkim dookoła już 8 stycznia gdy usłyszał że w pracy od razu muszę powiedzieć bo przecież na L4 jest napisany kod B.
Co do wielkości brzucha to trochę zazdroszczę tym co dopiero zaczynają sie zaokrąglać, co prawda przytyłam tylko nieco ponad 3kg ale brzuchol odstaje mi tak jakbym juz na porodówkę się wybierała. W 8 tygodniu musiałam zaopatrzyć sie już w ciazowe tuniki i leginsy.
 
Cześć dziewczyny. Chciałam do was dołączyć ale zawsze sobie obiecuje ze doczytam wszystkie posty a co wejde na forum to tu tyle stron naskrobane że było to ciężkie zadanie.
Obecnie jestem W 14tc i 4 dniu . Termin mam na 10 września. To moja trzecia ciąża. Mam prawie 7 letniego synka. Druga ciąża (czerwiec 2017) niestety zakończyła się w 8 tygodniu prawdopodobnie w wyniku stresu wywołanego niespodziewaną śmiercią bliskiej osoby i tsh 9.6.
Jestem już po prenatalnych i z dzidzią wszystko ok. Mamy się szykować na córę :). Ja się będe cieszyć jak tylko urodzi się zdrowe a nieważne czy chłopiec czy dziewczynka. Choć wolałabym żeby jednak była dziewczynka bo one z reguły są spokojniejsze bo mój synuś tak nam dał popalić że ponad 6 lat nie chcieliśmy słyszeć o następnym potomku :)
Co do mówienia o ciązy to wyręczył mnie mój syn. Rozpowiedział wszystkim dookoła już 8 stycznia gdy usłyszał że w pracy od razu muszę powiedzieć bo przecież na L4 jest napisany kod B.
Co do wielkości brzucha to trochę zazdroszczę tym co dopiero zaczynają sie zaokrąglać, co prawda przytyłam tylko nieco ponad 3kg ale brzuchol odstaje mi tak jakbym juz na porodówkę się wybierała. W 8 tygodniu musiałam zaopatrzyć sie już w ciazowe tuniki i leginsy.
Witaj a teraz wynik tsh jaki masz? Podobno brzuch mocniej widać u szczupłych kobiet ☺️ja bym się nie przejmowała najważniejsze tak jak napisałaś zdrowe dziecko Pozdrawiam
 
reklama
Do góry