reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie? Ja myslałam ze wszystkie dolegliwosci 1 trymestru minely a wczoraj wieczorem kiepsko się czułam. Mdliło okrutnie ...
 
reklama
Ja się na ostatniej wizycie pytałam lekarza o ta nospe. Stwierdził że niby rzadko występuje. A ja nospe mam żeby skurczy macicy nie bylo A poboczne na inne dolegliwości też wpływa.

Sama widzisz bilans plusów i minusów. Ja w poprzedniej ciąży brałam fenoterol isoptin podobno nie szkodliwe a dwa lata później nagle wycofane z użycia z powodu wpływu na dziecko i jego rozwój po porodzie. Ale bez leków nie donosilabym ciąży. Wiec jeżeli lekarz każe to trzeba brać i wierzyć ze będzie ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny;) ja odpukac zadnych bóli nawet bole krzyza juz przeszly tylko jak dluzej pochodze to wtedy :) a 7 kwietnia mamy przyjecie weselne... juz zaplanowane zanim doeiedzielismy sie o dzidziusiu... ale tylko jednondniowe przyjecie na ok. 50 osob ;) mam nadzieje ze sie bede trzymac i maluch tez ;)
My przy 1 dziecku mieliśmy ślub i wesele jak byłam w 4miesiącu ślub był o 15 wesele do 3:00 więc spoko dasz radę :D
 
My przy 1 dziecku mieliśmy ślub i wesele jak byłam w 4miesiącu ślub był o 15 wesele do 3:00 więc spoko dasz radę :D

przy pierwszym dziecku ja bylam w 5 miesiącu ciazu jak bralismy slub cywilny, akurat sie tak zlozylo ze mezul planował sie oświadczyć w sierpniu i sie tez okazalo ze jestem w ciazy wiec ja mialam niespodzianke z zareczynami a on ze bedzie tata :D:D a dwa lata pozniej zrobilismy sobie weselicho i koscielny z pompa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja nie chciałam ślubu z brzuchem czy po porodzie więc odpadła Nam nasza data wcześniej zaplanowana i zamiast w sierpniu braliśmy ślub w listopadzie :) a w 3 rocznicę ślubu z 2 synem wychodziłam ze szpitala :)
 
przy pierwszym dziecku ja bylam w 5 miesiącu ciazu jak bralismy slub cywilny, akurat sie tak zlozylo ze mezul planował sie oświadczyć w sierpniu i sie tez okazalo ze jestem w ciazy wiec ja mialam niespodzianke z zareczynami a on ze bedzie tata :D:D a dwa lata pozniej zrobilismy sobie weselicho i koscielny z pompa :D

U nas było podobie, tyle ze mieliśmy kościelny jak nasz syn miał pół roku. Szczerze? Nie wiem co było gorsze. Wesele w ciąży czy zostawienie dziecka niani [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Hej dziewczyny;) ja odpukac zadnych bóli nawet bole krzyza juz przeszly tylko jak dluzej pochodze to wtedy :) a 7 kwietnia mamy przyjecie weselne... juz zaplanowane zanim doeiedzielismy sie o dzidziusiu... ale tylko jednondniowe przyjecie na ok. 50 osob ;) mam nadzieje ze sie bede trzymac i maluch tez ;)
Ja niestety nie dałabym rady od 4 mies leżenie bo mega bóle podbrzuszaoby teraz było lepiej...powodzenia
 
Dziewczyny kiedy oznajmiłyście o ciąży??? I jak?? U nas 13 tc...i tak już trochę brzuch muszę ukrywać choć póki co myślę że nikt nic nie podejrzewa...tym bardziej że po pierwszej ciąży twierdziłam że nigdy więcej
 
Dziewczyny kiedy oznajmiłyście o ciąży??? I jak?? U nas 13 tc...i tak już trochę brzuch muszę ukrywać choć póki co myślę że nikt nic nie podejrzewa...tym bardziej że po pierwszej ciąży twierdziłam że nigdy więcej

Ja tez się nie chwale wie teściowa przyjaciółka i przyjaciel męża , moja rodzina nie, jedynie dwie siostry A reszty nie widzę potrzeby uświadamiać , skoro jest kobieta mężczyzna to i brzuszek może przecież być :) u mnie już widać. Brzuszek miałam lekki wcześniej ale teraz już widać ze to nie sadełko, wypierać się nie będę ale tez nie lecę się chwalić. Ale myśle ze to dobry moment jeżeli chcesz komuś powiedzieć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez sie dobrze czuje wiec troszku pobalujemy ale z umiarem :D trzymajcie kciukiiii;) my juz po cywilnym mielismy w sierpniu ;) i teraz chcieliśmy juz miec koscielny wiec wszystko pozalatwiali a tu ... niespodziank ;D dzieki dziewczyny !!! :D
 
Do góry