reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jakby Was brzuch swedzial dosc mocno i ogolnie cale cialo to zrobcie sobie tez proby watrobowe. Nie zeby straszyc czy cos. Ale znajoma miala na koncu ciazy prawie ze zaczelo ja cialo swedziec i drapala sie do krwi az. Wyszla jej cholestaza, wiec gdyby swedzenie bylo już nie dowytrzymania to poproscie lekarza a skierowanie na proby watrobowe aby wykluczyc cholestaze.:)
 
reklama
Oj tak ale też hmm jakby to powiedzieć może jakieś niedowierzanie a potem myśli że moze coś nie tak bedzie. Niby nie powinny być ale im dalej z tygodnia na tydzień coraz lepiej i pewniej że tak powiem.
Trzeba myśleć pozytywnie i cieszyć się że wszystko dobrze z maleństwem. Ja jestem zdania że jak mama myśli pozytywnie to dzidzia słucha i się dobrze rozwija :)
 
Cześć dziewczyny, ja już w domu. Wypuścili nas ze szpitala. Mam się oszczędzać w domu i oczywiście brać luteinę. Dzidzia rośnie i przy badaniu było zupełnie czysto. Mam nadzieje, że były to już ostatnie chwile grozy. Pisałyscie o detektorach tętna- ja zakupiłam Link do: ADVERTI - Detektor Tętna Płodu SNL C, detektory tętna płodu, detektor tętna płodu - sprzęt medyczny, sprzęt labratoryjny takie cudo i teraz zaczęłam 11 tydzień i słychać bicie serduszka. Nie wiem tylko czy to ma znaczenie, ale tak od 9,3 tyg już miałam robione usg przez brzuch. Macice mam tak dziwnie ułożona po ostatnich ciążach, ze przy dopochwowym słabiej widać ciąże.
Oczywiście wszystkim Wam życzę z okazji naszego Święta żebyśmy miały bezstresowe ciąże oraz każdego dnia czuły się piękne i silne
Cieszę się bardzo że mogłaś wrócić juz do domu. Spokojnej ciąży z okazji tego naszego święta :biggrin2:
 
Mi też już przyszedl detektor ale od rana mam takie mdłości,że ledwo leżę. Po południu będę testować.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja stwierdziłam że nie będę świrować ja mam macicę jakoś głęboko nie wiem o co dokładnie chodzi ale tak mi powiedział ginekolog na prenatalnych i jakbym pewnego dnia nie usłyszała dziecka to bym zawału dostała a mogłoby się tylko inaczej ułożyć i nie było by słychać

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzeba myśleć pozytywnie i cieszyć się że wszystko dobrze z maleństwem. Ja jestem zdania że jak mama myśli pozytywnie to dzidzia słucha i się dobrze rozwija :)
Masz rację tylko czasami jak coś nie tak idzie to ciężko wykrzesać z siebie takie pozytywne myślenie, ale warto bo to na prawdę pomaga.
 
@seremida mnie też bardzo skóra swędzi, szczegolnie na piersiach, brzuchu i plecach. Ale też na dloniach. Masakra. Najgorzej jak zacznę sie drapać, to jest jeszcze gorzej. Bo jak trochę o tym zapomnę to jest lepiej.
Co do detektora to mam pożyczony od koleżanki i narazie nie udalo mi się nic usłyszeć i tylko mnie to stresuje. Dzis wg ostatniego usg 12t6d i nic. Więc oczywiście schiza. Ale o 14 mam dziś prenatalne to się dowiem czy wszystko ok.
 
reklama
Do góry