reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zaczęliśmy 14 tydzień. Każdy kolejny jest dla mnie kolejnym cudem.
Detektora tetna płodu nie kupuje. Nie chce być nad opiekuńcza. Jesli kupno zaleci mi lekarz to wtedy myślę ten zakup będzie niezbedny. :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! Ja tez dzisiaj zaczelam 14 tydz i coraz bardziej wierze, ze to sie dzieje naprawde. Ja od poczatku ciazy mam przeczucie , ze bedzie chlopczyk, chociaz zawsze chcialam miec dziewczynke :) Chlopak tez jes ok :)
Czy tez tak macie, ze jak porobicie cos intensywniej to boli was brzuch?
 
reklama
Dla każdej ślicznej mamy z forum wysyłam moc moc moc uścisków i buziaków [emoji259][emoji259][emoji259][emoji259][emoji172][emoji172][emoji172]
d778c70cedd90596158d657d85bee833.jpg


Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Ja tez dzisiaj zaczelam 14 tydz i coraz bardziej wierze, ze to sie dzieje naprawde. Ja od poczatku ciazy mam przeczucie , ze bedzie chlopczyk, chociaz zawsze chcialam miec dziewczynke :) Chlopak tez jes ok :)
Czy tez tak macie, ze jak porobicie cos intensywniej to boli was brzuch?

Witaj w drugim trymestrze :D

Tak i odczuwam , kiedy mam za dużo energii. Wystarczy ,ze będę sprzatala cały dzień i odczuwam.takie nie przyjemne pobolewania, ale wiem ,ze sa ona od nadwyrezenia. Teraz jak to odczuwam to po prostu hamuje :)
 
Hej.

Ja dzis postanowilam ze umyje okna chociaz u chlopakow w pokoju, bo naprawde mam piekne slonce :) poszlam z calym sprzetem na poddasze, popatrzylam na okna i wrocilam z powrotem:D jak w sobote jesscze takie slonce bedzie i cieplo to męża zagonie do mycia :D
 
Hej.

Ja dzis postanowilam ze umyje okna chociaz u chlopakow w pokoju, bo naprawde mam piekne slonce :) poszlam z calym sprzetem na poddasze, popatrzylam na okna i wrocilam z powrotem:D jak w sobote jesscze takie slonce bedzie i cieplo to męża zagonie do mycia :D

Ja zaraz wychodzę na dwór pograbic :D
 
Mnie za to strasznie swędzi brzuch. Niby skórę ciągle nawilżam, ale i tak się rozciąga i swędzi.
Kurcze nie pamiętam ale położna o jakiejś maści mówiła. Podobno grosze kosztuje A jest właśnie od tego jak bardzo brzuch swędzi niby praktycznie od razu ulgę przynosi.
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja już w domu. Wypuścili nas ze szpitala. Mam się oszczędzać w domu i oczywiście brać luteinę. Dzidzia rośnie i przy badaniu było zupełnie czysto. Mam nadzieje, że były to już ostatnie chwile grozy. Pisałyscie o detektorach tętna- ja zakupiłam Link do: ADVERTI - Detektor Tętna Płodu SNL C, detektory tętna płodu, detektor tętna płodu - sprzęt medyczny, sprzęt labratoryjny takie cudo i teraz zaczęłam 11 tydzień i słychać bicie serduszka. Nie wiem tylko czy to ma znaczenie, ale tak od 9,3 tyg już miałam robione usg przez brzuch. Macice mam tak dziwnie ułożona po ostatnich ciążach, ze przy dopochwowym słabiej widać ciąże.
Oczywiście wszystkim Wam życzę z okazji naszego Święta żebyśmy miały bezstresowe ciąże oraz każdego dnia czuły się piękne i silne
Fajny masz ten detektor. Mój słabszy w 11 tyg. Sprawdzałam i nic nie słyszałam
 
Do góry