reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
3 do 3,5 tyś i cesarka na termin.
Mam dwie koleżanki. Jedną z dwóch cesarek bardzo zadowolona a druga z cesarki kompletnie nie więc zależy.

piu3w1d3gdjez5tu.png
No zależy właśnie jak kto zadowolony:)
 
Ja miałam cc z pierwszą córcią. Powodem był jej nieopróżniający się pęcherz. Nie wiedzieli co dzieje się z jej układem moczowym więc podjeli decyzję o cc w 35 tc. Teraz zrobię wszystko żeby rodzić naturalnie, mimo wszystko mniejsze zło. Po cc porobiły mi się zrosty czesto ciągnie mnie w dole brzucha i wiadomo mięśnie już nie takie. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojej decyzji więc wszystkim mamusiom zdecydowanym na cc życzę powodzenia ;)
 
Ja akurat cykle miałam zawsze po 28 dni :)

Ja miałam cykle 34,36 dni i owulacja zawsze około 18 dnia. W miesiącu, gdy chciałam zajść w ciąże owulacja była jak w zegarku w 14 dniu cyklu i wtedy zaszłam w ciąże :D wiem dokładnie, bo narzeczony pracuje za granicą i wtedy akurat był w domu :D więc widać, że nasze organizmy wiedzą, co najlepsze :D a ostatnia M - 23 grudzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam cykle 34,36 dni i owulacja zawsze około 18 dnia. W miesiącu, gdy chciałam zajść w ciąże owulacja była jak w zegarku w 14 dniu cyklu i wtedy zaszłam w ciąże :D wiem dokładnie, bo narzeczony pracuje za granicą i wtedy akurat był w domu :D więc widać, że nasze organizmy wiedzą, co najlepsze :D a ostatnia M - 23 grudzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie ja też wiem dokładnie kiedy to było bo prowadziłem kalendarzyk [emoji16]
 
A jeśli chodzi o informowanie rodzeństwa to moja jeszcze nie wie. Ostatnim razem powiedzieliśmy jej od razu i strasznie przeżywała jak okazało się że dzidzi nie będzie, więc teraz czekamy tak do 12tc
 
Mialam cesarke na zyczenie w Krakowie lat 5 temu. Koszt 1500zl. Kroil mnie moj lekarz prowadzacy ktory sam zaproponowal ciecie.

Powiedzcie mi lepiej co to za fenomen brania l4 ledwo bo zrobionym tescie ciazowym gdzie jedynym jej objawem jest brak @????
 
reklama
Mialam cesarke na zyczenie w Krakowie lat 5 temu. Koszt 1500zl. Kroil mnie moj lekarz prowadzacy ktory sam zaproponowal ciecie.

Powiedzcie mi lepiej co to za fenomen brania l4 ledwo bo zrobionym tescie ciazowym gdzie jedynym jej objawem jest brak @????


ja tez bralam od razu zwolnienie, poprostu lepiej wychodzilam na tym finansowo, bo przy tak dlugim ciaglym zwolnieniu licza sie weekendy. ale ja pracuje w panstwowce i wszyscy tam tak robia a 90% to kobiety :-) co wiecej jak zaszlam w druga ciaze przerwalam rodzicielski i przeszlam na L4 bo tak jest korzystniej.
 
Do góry