reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Gdybym mogła, to też brałabym L4 od początku. Od Pierwszych tygodni ciąży brzuch boli bez przerwy, pracuje dwa razy wolniej, a nikt mi obowiązków nie zabrał. Często zostaję za darmo dłużej. Polityka mojego pracodawcy (UK)...
A dodam, że to praca fizyczna i wracam do domu tak zmęczona, że nie mam siły nawet zająć się córką, zrobić obiadu, nie wspominając już o porządkach...

Współczuje Ci :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdybym mogła, to też brałabym L4 od początku. Od Pierwszych tygodni ciąży brzuch boli bez przerwy, pracuje dwa razy wolniej, a nikt mi obowiązków nie zabrał. Często zostaję za darmo dłużej. Polityka mojego pracodawcy (UK)...
A dodam, że to praca fizyczna i wracam do domu tak zmęczona, że nie mam siły nawet zająć się córką, zrobić obiadu, nie wspominając już o porządkach...

Strasznie Ci współczuję. Ja mam L4 od początku ze względu na 1 poronienie, bóle brzucha i stres oraz dokladanie obowiązków w pracy. Od 6 tyg odpoczywam w domu jutro wchodzę w 10 tydz. Na głowie mam dom i córkę przy czym odpoczywam kiedy chce. Dopiero teraz zaczynam czuć się lepiej brzuch przestał boleć. Mogę nawet odkurzyć co robiłam dziś 2 raz bo miałam wcześniej takiej bóle. Uważam że mam się dobrze tylko dzięki temu L4 i lekom.
Życzę Ci wszystkiego dobrego i podwójnie trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko było dobrze :-)
 
Gdybym mogła, to też brałabym L4 od początku. Od Pierwszych tygodni ciąży brzuch boli bez przerwy, pracuje dwa razy wolniej, a nikt mi obowiązków nie zabrał. Często zostaję za darmo dłużej. Polityka mojego pracodawcy (UK)...
A dodam, że to praca fizyczna i wracam do domu tak zmęczona, że nie mam siły nawet zająć się córką, zrobić obiadu, nie wspominając już o porządkach...
Jejku współczuję

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja mowie o bezproblemowej ciazy ktora wsumie niczym sie nie objawia oprocz braku okresu! Czytajcie ze zrozumieniem. Widze fenonem w Polsce taki ze ledwo dwie kreski wyjda a laski leca na zwolnienie. Jesli ciaza jest po poronieniu lub kobieta zle znosi ciaze, czy ma zle warunki pracy to bardzo prosze a nawet pochwale!!! Ale nigdy nie zrozumiem wlasnie tego, ciaza bezproblemowa i L4! Sama pracuje w jednej z renomowanych restauracji na glownej Sztokholmskiej ulicy jak manager co nie zmienka faktu ze czesto zapieprzam jako kelnerka tylko z wiekszymi zarobkami bo nie mamy serwisu, i chce pracowac minimum do czerwca a na to moja rodzina czy jestem nienormalna? I obgaduja za plecami jaka to Paulina jest nieodpowiedzialna bo pracowac chce do 7miesiaca. Fakt ze lezalam tydzien prawie plackiem na zwolnieniu przez wymioty, potem wrocilam do pracy pomeczyly mnie mdlosci ale trraz jest ok i pracuje bo to lubie bo sie z tym dobrze czuje i nie uwazam zebym tym dziecku szkodzila, ba! Nawet uwazam ze taki ruch robi tylko dobrze dziecku
 
Mialam cesarke na zyczenie w Krakowie lat 5 temu. Koszt 1500zl. Kroil mnie moj lekarz prowadzacy ktory sam zaproponowal ciecie.

Powiedzcie mi lepiej co to za fenomen brania l4 ledwo bo zrobionym tescie ciazowym gdzie jedynym jej objawem jest brak @????
U mnie to ze względu na stanowisko pracy. Nocki+przekroczona ilość decybeli+ podnoszenie rzeczy, które mogą ważyć do 31,5 kg, czyli kwintesencja zakazów ciążowych [emoji23]
Gdybym miała inną pracę, chetnie bym dalej do niej chodziła, bo całkiem dobrze się czuje, no ale coz. ;)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to ze względu na stanowisko pracy. Nocki+przekroczona ilość decybeli+ podnoszenie rzeczy, które mogą ważyć do 31,5 kg, czyli kwintesencja zakazów ciążowych [emoji23]
Gdybym miała inną pracę, chetnie bym dalej do niej chodziła, bo całkiem dobrze się czuje, no ale coz. ;)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


I bardzo dobrze ze siedzisz w domu taka praca nie dla ciezarnej
 
reklama
Do góry