reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Aaaa no niby tak z aplikacji mi też wychodzi. Ale z obliczeń zapłodnienia chyba inaczej [emoji16][emoji16][emoji16]
A to u mnie też wychodzi na to że zaraz po miesiączce miałam płodne [emoji16]bo na święta już wiedziałam że dzidziu w drodze a tak to bym w święta dopiero zrobiła [emoji23][emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miniorek - a to przepraszam pomylilam bielsko biala z bialymstokiem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moim zdaniem slusznie sie obawiasz, bo niestety w polskiej sluzbie zdrowia bywa roznie. Mnie najchetniej tez odmowiliby drugiej cesarki ale to bylo po roku od pierwszej i nie mieli wyjscia, ale jakby uplynelo wiecej czasu to napewno by kazali mi rodzic naturalnie. Dzieki Bogu pierwsze rodzilam w Bydgoszczy i tam zrobili mi fakt pozno ale jeszcze w takim czasie ze mnie ani dziecku nic sie nie stalo, ale tu gdzie teraz mieszkam by mi jej nie zrobili. Taka polityka panuje na oddziale.
Gdzie w Bydgoszczy rodzilas?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa no niby tak z aplikacji mi też wychodzi. Ale z obliczeń zapłodnienia chyba inaczej [emoji16][emoji16][emoji16]
Dlatego lekarze liczą od OM, data zapłodnienia nie ma znaczenia :) dopiero z wieku z usg można obstawiać kiedy było zapłodnienie, a to i tak wróżenie z fusów. U mnie póki co 3 usg, na których już był zarodek, na 1 i 3 wyszło że ciąża młodsza o 2-3 dni (tak obstawiałam bo miałam cykle po 30-31 dni) a na usg nr 2 idealnie zgadzało mi się z OM ;-) ;)
 
Ja jestem w swojej pierwszej ciąży i jestem zdecydowana na poród naturalny. Już jedną operację miałam i ani jednej więcej bym nie chciała mieć :(
 
Gdzie w Bydgoszczy rodzilas?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

w Msw na Markwarta. Warunki super. Tylko ze nie prowadzilam ciazy u zadnego z lekarzy tam pracujacych i dlatego sporo sie nameczylam zanim sie mna zajeli i dopiero po 12 godzinach na porodowce zrobili cc.
 
Ja jestem w swojej pierwszej ciąży i jestem zdecydowana na poród naturalny. Już jedną operację miałam i ani jednej więcej bym nie chciała mieć :(

co osoba to inna opinia :) wazne by kazdy mogl urodzic tak jak chce a osoby ktore chcialyby cc maja mocno pod gore 8-)
ja osobiscie wolalabym miec z 5 cesarek niz jeszcze raz probowac rodzic naturalnie, bo to byl dla mnie koszmar 8-) ale mam ogromny szacunek do osob ktore urodzily naturalnie bo ja pomimo wszelkich wysilkow nie dalam rady ;)
 
Dlatego lekarze liczą od OM, data zapłodnienia nie ma znaczenia :) dopiero z wieku z usg można obstawiać kiedy było zapłodnienie, a to i tak wróżenie z fusów. U mnie póki co 3 usg, na których już był zarodek, na 1 i 3 wyszło że ciąża młodsza o 2-3 dni (tak obstawiałam bo miałam cykle po 30-31 dni) a na usg nr 2 idealnie zgadzało mi się z OM ;-) ;)
Ja akurat cykle miałam zawsze po 28 dni :)
 
reklama
Ja jestem w swojej pierwszej ciąży i jestem zdecydowana na poród naturalny. Już jedną operację miałam i ani jednej więcej bym nie chciała mieć :(
Mam podobne odczucia i porównanie - pierwszy poród naturalny, drugi przez cc. Dużo bym dała by drugi też był naturalny...Tym razem niestety też pewnie cc :(
 
Do góry