reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Bez przesady;-) ;). Ile razy można powtarzać to samo? To już się nudne robi. Jak ktoś wpada i czyta tylko ostatnie 5 postów to nic dziwnego, że ciągle padają te same pytania. Może takie wydrukowane wpadnie w oko tym co tylko przewijają w dół;-) ;). Ewarut kilka razy już pisała, że nie odpowiada na privy z prośbą o dopisanie, tylko zapisuje sobie niki i przesyła dalej.
Ja wiem, że ciążowe zgąbczenie mózgu :-p ale serio, trzeba się trochę ogarnąć ;-) ;)
Przeciez nikt nie ma do nikogo pretensji, ja pytałam na forum tylko dlatego że @Ewarut pisala ze linki będą wczoraj do wieczora dla wszystkich, wiec jak ktoś nie dostal to zwyczajnie myśli sobie ze został przypadkiem pominięty (moze przez literowke?) i się przypomina, wiec nie ma potrzeby posadzac kogos o zgąbczenie mózgu i nieogarnięcie.. :(
 
reklama
Hej :) Dziś sama z córcią walczę. Mąż w pracy. Mam 3 dni do wizyty, i cały czas się zastanawiam czy to małe dzieciątko żyje i czy rośnie i czy w ogóle jest....Nic mnie nie boli nie mam krwawienia... ale złe doświadczenia niestety tak już skrzywiły psychikę :(
 
czy myslicie ze moge zapryskac sobie dentoseptem A mini-takim dla dzieci-odeszlo mi dziaslo w jednym miejscu od zeba i drazni bo ciagle zaczepiam......
 
Hej :) Dziś sama z córcią walczę. Mąż w pracy. Mam 3 dni do wizyty, i cały czas się zastanawiam czy to małe dzieciątko żyje i czy rośnie i czy w ogóle jest....Nic mnie nie boli nie mam krwawienia... ale złe doświadczenia niestety tak już skrzywiły psychikę :(
Czasami brak objawów to najlepszy objaw :) nie martw się na zapas, bo dzieciąko wyczuwa twoje emocje :)

8599sek28f1mflek.png
 
Mdłości, mdlosci... Zjadłam dzisiaj tylko kromkę chleba z masłem i teraz stoję nad poważna decyzja, czy zjeść obiad, czy odpadam. Nie wymiotuje, ale cały czas mi niedobrze.
Oj wychodzą nam humorki ciążowe :) nie ma co się podpalać, dziewczyny, bo jedna ma gorsza chwilę, burknie i juz reszta się zaraża :)
Dziewczyny macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Ja na razie duża ilością Wit C, ale i tak zaparcia zwyciężają. Ostatnio w chwili rozpaczy zezarlam paczkę moreli i popilam woda z kwasem askorbinowym - oczywiście pożałowałam, ale przynajmniej byłam lżejsza o 5 kg :p więc macie jakieś patenty?
 
Mdłości, mdlosci... Zjadłam dzisiaj tylko kromkę chleba z masłem i teraz stoję nad poważna decyzja, czy zjeść obiad, czy odpadam. Nie wymiotuje, ale cały czas mi niedobrze.
Oj wychodzą nam humorki ciążowe :) nie ma co się podpalać, dziewczyny, bo jedna ma gorsza chwilę, burknie i juz reszta się zaraża :)
Dziewczyny macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Ja na razie duża ilością Wit C, ale i tak zaparcia zwyciężają. Ostatnio w chwili rozpaczy zezarlam paczkę moreli i popilam woda z kwasem askorbinowym - oczywiście pożałowałam, ale przynajmniej byłam lżejsza o 5 kg [emoji14] więc macie jakieś patenty?
Śliwki :) kompot ze śliwek lub suszone :) też mam zaparcia, ale tylko czasem mnie brzuch boli

8599sek28f1mflek.png
 
reklama
Do góry