reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja od wczoraj walczę z migreną [emoji21] aż mi niedobrze. Ani Amol na skronie nie pomaga, ani zimne okłady. W nocy jakoś zasnęłam i trochę mi ulżyło, ale rano znowu wróciło. Ciśnienie ok. Ostatecznie leżę w łóżku, wzięłam paracetamol 500mg. Mam nadzieję, że cokolwiek da, bo przed ciążą brałam silniejsze leki [emoji31]

8599sek27f3kxupf.png
Rozumiem ten ból. Najchętniej leżeć po jeden stronie cały czas bo każdy ruch glowa boli.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
U mnie mdłości na szczęście atakują głównie wieczorami, więc dzień mam spokój:laugh2:. Za to koło 21 żyć się odechciewa :hmm:
Wzięło mnie dziś na sprzątane i porządkowanie szaf. Chyba przesadziłam bo teraz brzuch boli :huh:. Nie cierpię czuć się ograniczona:no2:

Idziemy dziś z młodym do dziadków. Ciekawe co ta moja mama znów wymyśliła. Podobno ma dla mnie jakąś super rozpiskę z dietą na 28 dni:rolleyes2:. Nie cierpię rozpisek
c5Q88E-D.jpg


U was też tak zimno? Niby słońce a tu za chwilę deszcz i zimno. brrrrr

@Ewarut niegrzecznie tak drukowanymi pisać. To oznacza krzyk e internecie a ja nie widzę powodu aby tu ktos na nas miał krzyczeć ;)
Bez przesady;-) ;). Ile razy można powtarzać to samo? To już się nudne robi. Jak ktoś wpada i czyta tylko ostatnie 5 postów to nic dziwnego, że ciągle padają te same pytania. Może takie wydrukowane wpadnie w oko tym co tylko przewijają w dół;-) ;). Ewarut kilka razy już pisała, że nie odpowiada na privy z prośbą o dopisanie, tylko zapisuje sobie niki i przesyła dalej.
Ja wiem, że ciążowe zgąbczenie mózgu :-p ale serio, trzeba się trochę ogarnąć ;-) ;)
@Kadża82 wiesz wyłączenie wifi to w obecnych czasach najlepsza metoda....
Ja swojemu zabieram pady do konsoli i chowam tablet :yes:
 
Mi coś już chyba 3 osoby powiedziało że będę mieć córę...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z racji tego że muszę uważać na to co jem ograniczam fast foody i słodycze to minimum. Jem dużo warzyw owoców i normalne obiady, przekaszam raczej orzechami lub suszonymi owocami. No tak bywa jak się ma nadwagę;)

Dzisiaj żurek z białą kiełbasą i jajkiem.
Wieczorem idziemy na 30stke to pojem salateczek haha ;)

Krzywa cukrową mam zleconą na przyszły tydz, właśnie z racji nadwagi wcześniej niż się powinno.

Także stawiam na zdrowe żywienie żeby do porodu iść a nie się toczyć.

piu3w1d3gdjez5tu.png
Ja mam dietę cukrzycową w poprzedniej ciąży przytyłam 10kg teraz chudnę :) więc myślę że dużo mnie nie przybędzie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie mam diety na szczęście.
Ale wolę uważać.
Na noc początku ciąży też schudłam prawie 6kg przez to że nic nie jadłam dzięki mdłościa, ale teraz nie zamierzam nadrabiać;)

piu3w1d3gdjez5tu.png
Ja to już insuliną na noc się kuje :( ale ja też mam teraz mdłości odrzuca mnie od jedzenia

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry