reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jestem wolontariuszem w kosciele zielonoswiatkowym. Jakos sie tak stalo ze z kolezanka tam dzialamy. Jest super. Przychodza tam dzieci z tego normalnego kosciola. Nikt nic nie mowi i do niczego nie namawia. My tam tylko sie bawimy.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jednak na zatwardzenie najlepszy jest stres ...tak mnie córka wystraszyła że , poszło za wszystkie czasy i śliwek nie potrzebowałam....zawsze jestem panikara ,ale teraz to już masakra......okazalo się że to prawdopodobnie zgaga bo po mleku i herbatce koperkowej pieczenie w klatce piersiowej i gardle niby przeszło ehhh
 
Uhh ja byłam w kinie na narzeczony na niby, tak na końcu mi łzy leciały[emoji23][emoji23][emoji23] że mój cała drogę do domu się śmiał że mnie...

Terwz trza iść się kąpać i spać [emoji41]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ksiadz z parafi nic nie robi wiec pastor z tego kosciola wyszedl z inicjatywa zrobienia cos dla dzieci...

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Super :)! Ja zanim poznałam mojego męża miałam w planach bycie rodzicem w Wioskach Dziecięcych SOS... Też serce mi się kroi jak widzę niechciane, niekochane, zaniedbane dzieci :(. Wielki szacun za to co robisz! A do kościoła Zielonoświątkowego mam słabość. Kiedyś byłam u nich w gościnie kilka dni i super wspominam ten czas. Pewnie wszystko od pastora zależy. Tamten "mój" był (jest) super. Jesteś związana z tym kościołem, czy tylko przychodzisz jako wolontariusz "z wolnej stopy"?


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny na zaparcia w ciąży od 4 miesiaca polecam syrop laktuloza kosztuje ok 6 zł uratował mie w pirwszej ciąży
 
reklama
Super :)! Ja zanim poznałam mojego męża miałam w planach bycie rodzicem w Wioskach Dziecięcych SOS... Też serce mi się kroi jak widzę niechciane, niekochane, zaniedbane dzieci :(. Wielki szacun za to co robisz! A do kościoła Zielonoświątkowego mam słabość. Kiedyś byłam u nich w gościnie kilka dni i super wspominam ten czas. Pewnie wszystko od pastora zależy. Tamten "mój" był (jest) super. Jesteś związana z tym kościołem, czy tylko przychodzisz jako wolontariusz "z wolnej stopy"?


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nasz pastor tez jest super zawsze ma otwarte serce dla innych. Jest takim czlowiekiem...nie ma nic a i tak da innym. Czasem chodze tam na msze i tyle. Jestem wierzaca i tyle. Lubie tam chodzic bo ludzie sa inni. Tacy serdeczni dla siebie. Zostalam bardzo serdecznie przyjeta i staram sie angazowac w wszystkie akcje. Np przed swietami pastor organizuje gwiazdkowa niespodzianke i zalatwil paczki dla wszysykich potrzebujacych dzieci. Bylo ich ponad 200 [emoji50] dzieci byly takie szczesliwe jak odbieraly paczuszki hehe

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry