reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Semirada może jakbym dostała to nie miałabym takiej traumy... Ale ja dziękuję za takie coś.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Rozumiem. To twoja decyzja. Wiem, że na życzenie za kasę też robią.

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam z moim jelitem drażliwym po naturalnym porodzie funkcjonować, a jeszcze to moje biodro myślę że nie powinnam mieć problemu z cc

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja CC to najpiękniejsze chwile jakie mogłam sobie wymarzyć w szpitalu. Nic nie bolało ani po ani w trakcie. Opieka zajebista jestem wdzięczna bardzo im [emoji2] Szpitala bym nie zmieniła na inny. Mówię o tym z uśmiechem na ustach [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby więcej takich historii :)

8599sek27f3kxupf.png
 
Oby więcej takich historii :)

8599sek27f3kxupf.png
Jak już mnie uruchomili jak to pięknie położone nazywają to dwie godziny po tym siedziałam po turecku. Zero przeciwbólowych nic lekarz był w szoku położne też . A jak mnie zszywał to doktor mówi takiej skóry jeszcze nie widziałem ledwo zszyłem już się goi [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj ja też dobrze wspominam. Tyle że miałam narkoze i zobaczyłam małego po 12godz. Ale smigalam potem. Nie było żadnego problemu.
Z Małym było gorzej, ale to akurat nie wina cc. Był w innej sali, więc ciągle latalam z łóżka i do niego.
 
Jak już mnie uruchomili jak to pięknie położone nazywają to dwie godziny po tym siedziałam po turecku. Zero przeciwbólowych nic lekarz był w szoku położne też . A jak mnie zszywał to doktor mówi takiej skóry jeszcze nie widziałem ledwo zszyłem już się goi [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo dobrze! Im szybciej się wstaje i rusza, tym mniejsze ryzyko zrostów wewnątrz brzucha :)

8599sek27f3kxupf.png
 
To bardzo dobrze! Im szybciej się wstaje i rusza, tym mniejsze ryzyko zrostów wewnątrz brzucha :)

8599sek27f3kxupf.png
Nie było żadnych zrostów nic blizna zagoiła się błyskawicznie. Także Ja jestem mega zadowolona gorzej bolało jak wkładała cewnik niż po cesarce.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj ja też dobrze wspominam. Tyle że miałam narkoze i zobaczyłam małego po 12godz. Ale smigalam potem. Nie było żadnego problemu.
Z Małym było gorzej, ale to akurat nie wina cc. Był w innej sali, więc ciągle latalam z łóżka i do niego.
Ja miałam miejscowe w kręgosłup. Po dwóch godzinach dostałam syna do łóżka na rękę i mogłam tulić .

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry