reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja zrobię wszystko żeby mieć cc [emoji41] nawet jestem w stanie zapłacić xD

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Popieram. Też chcę CC to będzie moje drugie [emoji2] i nie wyobrażam sobie porodu naturalnego [emoji20]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czekała położna na tyle długo że jak mnie słyszał cały szpital to powiedziała że terwz jest po fakcie bo mam 8cm i znieczulenia się już nie daje...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Seremida byłam przed porodem na wizycie u anast. Robiłam badania a jaka odpowiedź dostałam na porodówce? Że to nie koncert życzen kiedyś nie było znieczulen i go nie dostanę....

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
To jest porazka...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Seremida byłam przed porodem na wizycie u anast. Robiłam badania a jaka odpowiedź dostałam na porodówce? Że to nie koncert życzen kiedyś nie było znieczulen i go nie dostanę....

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Przykro mi, jako pracownikowi ochrony zdrowia, to słyszeć :( brak słów na takie zachowania

8599sek27f3kxupf.png
 
To moje pierwsze dziecko, ale chcę poród naturalny. Może za dużo się napatrzyłam na te wszystkie operacje [emoji23] sama zresztą niedawno przeszłam jedną i mało się kopytkami nie nakryłam

8599sek27f3kxupf.png
 
Oczywiście że tak... Nie przeżyje drugi raz tego bólu. Nawet jakby mi zapłacili!!!!! Nigdy naturalnego porodu!!!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
A myślisz że z cesarka lepiej? Moja koleżanka miesiąc ma kibelek nie mogła usiąść A kolejne 2miesoace małej na ręce nie mogła wziąć.. siedziała i leżała.. Ja osobiście cesarka w konieczności najpierw spróbuję w wodzie albo na kuckach..napewno nie na wznak
 
Ja też chciałabym cesarkę będę się zresztą starać, ale jak będzie trzeba to nawet zapłacę

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kkk88 ja po naturalnym miesiąc na tyłku nie siedziałam. A każda wizyta w ubikacji była z płaczem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Semirada może jakbym dostała to nie miałabym takiej traumy... Ale ja dziękuję za takie coś.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Moja CC to najpiękniejsze chwile jakie mogłam sobie wymarzyć w szpitalu. Nic nie bolało ani po ani w trakcie. Opieka zajebista jestem wdzięczna bardzo im [emoji2] Szpitala bym nie zmieniła na inny. Mówię o tym z uśmiechem na ustach [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry