reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja mam narazie zakaz od gina do odwołania co do cielesnych przyjemności :(

8599sek27f3kxupf.png
 
Też mi sie zachciało mizeri ale mąż w pracy a mi się nie chce iść po ogórka wiec musze zadowolić się kefirem .
Dziewczyny jak u was z ciśnieniem u mie dziś 140/ 90 martwie się troche za wysokie
 
@Paulina_wrzesień12 wlasnie obiecalam mojemu seks za to, ze skoczy po ogorki i smietane. Na zla droge mnie sprowadzilas [emoji14]
@Ewarut jak tam sie czujesz?
To mój pierwszy dzień bez większych mdłości dlatego zrobiłam taki obiad [emoji4] może to głupie co powiem ale dziwnie mi do cholery bez tych mdłości, mam nadzieję, że dzidziuś zdrowo rośnie!

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Mojego męża nie ma cały tydzień, więc mam kiedy zatęsknić wraca tylko na weekendy

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry