reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

też nie byłby to dla mnie powód żeby zmieniać lekarza. mój wyliczył mi z okresu ale powiedział właśnie że ciąża jest starsza i że jest to 6/7tydzien. lekarz ma ogromną wiedzę jest bardzo miły;kulturalny potrafił mnie uspokoić bo dzień przed USG przeplakalam cała noc miałam takie bóle że nie mogłam stanąć na nogi.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Ja pizzy w ciąży nie jem, nie jem fast foodow. Mąż lubil jak pieklam pizze ale na długi czas z niej zrezygnowałam.
Ja wcinam pizzę raz na tydzień, kocham :)! A dlaczego nie jesz pizzy w ciąży? Fast food to jedno, ale dobra pizza to żaden fast food ;). W każdym razie nie większy niż kanapka typu bułka z masłem i wędliną...


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pizzy w ciąży nie jem, nie jem fast foodow. Mąż lubil jak pieklam pizze ale na długi czas z niej zrezygnowałam.

A czemu nie chcesz jeść domowej pizzy? Nie masz ochoty czy wydaje Ci się niewskazana? W domu możesz przecież tak dobrać składniki, że zamiast fast fooda będzie zdrową przekąską ;) w dobrej pizzerii też nie powinno być niespodzianek....co innego fast foody z nieznanego miejsca, wtedy bałabym się o świeżość składników i sposób przygotowania... ale takich miejsc to nawet nie będąc w ciąży bym nie odwiedziła...na szczęście nie ciągnie mnie do takich rzeczy na razie ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tam takiej pysznej włoskiej z salami oliwa czosnkową nigdy nie odmowie! Mm mm już mi ślinka cieknie. Często też robię w domu uwielbiam!
Kupiłam makrele, będę robić pastę. Mm mm!

piu3w1d3gdjez5tu.png
Uwielbiam taka pizze. Ze świeżymi składnikami i oliwa. Jak tylko otwierają ogródki na starym mieście to chodzimy do takiej. Moja ulubiona niestety nie nadaje się w ciąży: ser dojrzewający, orzechy włoskie, gruszka, szynka szwardzwaldzka. O boże mój [emoji7].

Jak na razie za mną Ogórkowa i galaretka z Bitą śmietana. Czas na drzemka póki moi chłopcy pojechali do teściów.
 
to jest to!!!!!ale jak staje to kręci mi się w głowie.czy Wasza dotychcAsowa bielizna też się pomału robi dla Was niewygodna?

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry