reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Eve, błagam, nie obwiniaj się! Są rzeczy na które nie mamy wpływu. Robiłaś wszystko co mogłaś. Tak jak dziewczyny piszą, zdarza się i żadna w tym Twoja wina.

Ja sobie niedawno uświadomiłam, że w poprzedniej ciąży brałam luteine. Choć ciąża była książkowa. Ale może to i lepiej.

Mam trzy aplikacje, ale chyba będę miała czwarta, bo informacje bardzo interesujące [emoji16].

Co dzisiaj macie dobrego na obiad, na deser albo na co ochotę? Podrzućcie smaka jakiegoś ;)
 
Eve, błagam, nie obwiniaj się! Są rzeczy na które nie mamy wpływu. Robiłaś wszystko co mogłaś. Tak jak dziewczyny piszą, zdarza się i żadna w tym Twoja wina.

Ja sobie niedawno uświadomiłam, że w poprzedniej ciąży brałam luteine. Choć ciąża była książkowa. Ale może to i lepiej.

Mam trzy aplikacje, ale chyba będę miała czwarta, bo informacje bardzo interesujące [emoji16].

Co dzisiaj macie dobrego na obiad, na deser albo na co ochotę? Podrzućcie smaka jakiegoś ;)
Nie ma problemu.. na mnie możesz liczyć . Właśnie skończyłam snickersa.. na obiad ogórkowa, na kolację hamburgery no i w między czasie mam straszną ochotę na te naleśniki z bitą śmietaną.. Ale niestety jem często A nie dużo wiem nie wiem czy jest sens bo niedługo będę musiała sąsiadów zapraszać :-p
 
Nie ma problemu.. na mnie możesz liczyć . Właśnie skończyłam snickersa.. na obiad ogórkowa, na kolację hamburgery no i w między czasie mam straszną ochotę na te naleśniki z bitą śmietaną.. Ale niestety jem często A nie dużo wiem nie wiem czy jest sens bo niedługo będę musiała sąsiadów zapraszać :-p
No rzeczywiście można liczyć Hehe.
Ogórkowa mam, galaretka z Bitą śmietana Tez, ale te hamburgery... Mhmm!
Naleśniki! Oj tak! Pizze bym zjadła też, z dużą ilością sera.
Wszystko ładnie, tylko mój organizm nadal przeżywa śniadanie [emoji23]
 
No rzeczywiście można liczyć Hehe.
Ogórkowa mam, galaretka z Bitą śmietana Tez, ale te hamburgery... Mhmm!
Naleśniki! Oj tak! Pizze bym zjadła też, z dużą ilością sera.
Wszystko ładnie, tylko mój organizm nadal przeżywa śniadanie [emoji23]
Powiem Ci więcej.. przypomniało mi się właśnie o moim prezencie urodzinowym :laugh2: ponoć 3kg
No rzeczywiście można liczyć Hehe.
Ogórkowa mam, galaretka z Bitą śmietana Tez, ale te hamburgery... Mhmm!
Naleśniki! Oj tak! Pizze bym zjadła też, z dużą ilością sera.
Wszystko ładnie, tylko mój organizm nadal przeżywa śniadanie [emoji23]
20180127_124832.jpg
 

Załączniki

  • 20180127_124832.jpg
    20180127_124832.jpg
    374,5 KB · Wyświetleń: 433
Eve bardzo mi przykro .....
Ja dziś mam gołąbki a jutro gulasz z kasza i buraczkami...... ślinka po kolana a wieczorem może jakiś fast food ;) ogólnie jem wszystko tylko słodkiego nie i mniej mi kawa smakuje ale pije bo jak nie wypije głowa mnie boli wiec mała czarna ale już nie z samego rana tylko tak koło 11-12
Nadal mdli mnie ale kibelka nie witamy, tylko w nocy już po 2 razy wstaje na siusiu a strasznie nie lubię wstawać w nocy nawet przed ciąża nie lubiłam
 
reklama
Eve bardzo mi przykro .....
Ja dziś mam gołąbki a jutro gulasz z kasza i buraczkami...... ślinka po kolana a wieczorem może jakiś fast food ;) ogólnie jem wszystko tylko słodkiego nie i mniej mi kawa smakuje ale pije bo jak nie wypije głowa mnie boli wiec mała czarna ale już nie z samego rana tylko tak koło 11-12
Nadal mdli mnie ale kibelka nie witamy, tylko w nocy już po 2 razy wstaje na siusiu a strasznie nie lubię wstawać w nocy nawet przed ciąża nie lubiłam
Jezu dziewczyny jak ja wam zazdroszczę ja bym zjadła ale jak już mam poczuje zapach to koniec

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry