reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Takie kolatania mogą byc przy wypadaniu platka zastawki mitralnej, tez tak mialam, nic groznego, mówili mi nna to ze to taka uroda serca. Na echu serca mozna to wykryć
Oczywiście najlepiej poradzic sie lekarza bo przyczyn pewnie moze byc jeszcze więcej?
Hmm moja siostra i kuzynka to ma

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sikam co 5 minut. Mam uciak na pecherz. Raz jak sikam przy podcieraniu jeat rozowy kolor a raz krew ze sluzem. Niepokoi Mnie to. I wieść od niego ze nie widzi pecherzyka:(
Kochana nie wiem gdzie mieszkasz ale jeżeli masz możliwość to jedź jeszcze raz na izbę przyjęć, nie dawaj za wygraną. Dziewczyny mają rację - mógł nie widzieć pęcherzyka bo ma kiepskie usg albo zrobił je bardzo rutynowo. Nie męcz się w domu i nie szukaj porad w Internecie. Ja zgłosiłam się na ip sama z zaledwie śladowa ilością krwi w sluzie i nikt nie dociekał, pizamka, kapcie i sru na oddział. 3 dni pobytu w szpitalu. Prywatna wizytę mam dopiero 3 lutego. Nie czekaj i jedź dziewczyno. Powinni Tobie nawet luteinę pod język przepisać! Walcz o fasolkę i o siebie a jeżeli pracujesz bierz L4! Teraz spokój i działanie są najważniejsze

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dziewczyny ja już jestem od południa w domu. Dostałam L4 na 2 tygodnie więc praca idzie w odstawke szybciej niż myślałam. Moje ciążowe ataki snu rozregulowuja mi życie! Zasnęłam o 18 i i 20 pobudka, znów zasnęłam o 21 i o 00:30 pobudka. Co smieszniejsze mój P. zasypia tak razem ze mną i godzinę temu przeszliśmy z salonu do sypialni. On śpi jak dziecko a ja dryfuje po bezkresach Internetu wyspana jak ta lala [emoji16]

P.S. zazdroszczę Wam tego apetytu! Ja po szpitalu pojechałam prosto do KFC a pod wieczór się poryczałam bo miałam takie mdłości że nie mogłam się ruszyć aby przypadkiem nie wylądować w łazience

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Dzień dobry- i dobrnełysmy do soboty:wink:
Mnie dzis standardowo budził mój mały Muchomor tekstem "kupa ptaszka, kupa krowy pach pach" :o
Sorry ze z rana przed sniadaniem takie teksty, ja tak mam w domu na okrągło.:)
 
Moje wczorajsze plamienia skończyły się dzisiejaza fala krwi. Jeden wielki bol brzucha polecialam do łazienki i po prostu się lalo ze mnie.. Czy to oznacza koniec ? [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Moje wczorajsze plamienia skończyły się dzisiejaza fala krwi. Jeden wielki bol brzucha polecialam do łazienki i po prostu się lalo ze mnie.. Czy to oznacza koniec ? [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

f2w3s65gbwsate8e.png
Niekoniecznie Kochana - jed na izbę!!!!!!!! Nie zastanawiaj się nawet! Moja koleżanka u lekarza pod koniec wizyty dostała takiego krwawienia po czym ja zbadał i powiedział że jest okej za miesiąc rodzi ale powinnaś być już dawno na pogotowiu chodzi o zdrowie Twoje i dziecka! Niech narzeczony Ciebie wiezie albo dzwon po taxi!!!!

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Moje wczorajsze plamienia skończyły się dzisiejaza fala krwi. Jeden wielki bol brzucha polecialam do łazienki i po prostu się lalo ze mnie.. Czy to oznacza koniec ? [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

f2w3s65gbwsate8e.png
Oby nie oznaczało to najgorszego, ale...
Trzymaj się i jedź do lekarza. Przytulam ,,,,
 
Moje wczorajsze plamienia skończyły się dzisiejaza fala krwi. Jeden wielki bol brzucha polecialam do łazienki i po prostu się lalo ze mnie.. Czy to oznacza koniec ? [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

f2w3s65gbwsate8e.png
W takiej sytuacji jak najszybciej do szpitala. U mnie to oznaczało koniec ale wiedziałam o tym bo beta spadała, u Ciebie jest nadzieja wiec szybko do samochodu.

Tak w ogóle to dzień dobry :) Wczoraj oglądała filmy do 23 - jak nigdy - i teraz ledwo żyje


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Właśnie będziemy jrvhav. Na razie ustało krwawienie ..

f2w3s65gbwsate8e.png
Oddychaj głęboko i jedź szybciutko - poproś tylko o dobre zbadanie. Jeżeli masz jakiegoś lekarza prywatnego to zawsze możesz powiedzieć że jeszcze u nikogo nie byłaś żeby zaraz nie powiedzieli że trzeba było jechać do swojego ginekologa. Mi tak powiedzieli przy przyjęciu więc przemyśl to. Bądź dobrej myśli, trzymamy za Was mocno kciuki [emoji10][emoji10][emoji10]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Do góry