reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Co do ssania kciuka to na pewnym etapie jest to norma, dziecko poznaje swoje ciało i bierze łapki do buzi. Moja akurat wszystkie paluszki ssie po równo. Jeśli za jakiś czas dziecko dalej będzie ssało tylko kciuka to zaczęłabym się wtedy martwić i starać się na smoka podmieniać, bo takie ciągłe ssanie może skutkować wadami zgryzu oraz deformacjami palca.
 
reklama
No bo to dziwne że podnosila głowę wysoko A teraz jej sie nie chce .trochę dziwne . Może faktycznie skok ale za to głowę do siadu mega podnosi , oczywiście nie próbuje jej podtrzymywać ale ona sama się podnosi .
 
I ja też jestem!

30 chrzest Małego i ogarniam tort, kościół!
Dodatkowo w środę na biodreka, drugi raz :o a 14 matka ma wychodne do fryzjera! :)
 
reklama
Do góry