reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama

Załączniki

  • 20181206_170817.jpg
    20181206_170817.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 136
Seba od 3,5 godziny śpi... dwie na spacerze A teraz w domu ubrany przy otwartym oknie... szok....
Julo też dziś śpioch. [emoji4]
Mikołaj był? [emoji4][emoji318]
Był, był. Chociaż spóźniony jakiś. Wszystkim nam przyniósł prezenty a najmlodszemu nie. Ogarnął się chyba później bo dosłał poleconym po południu przez Pocztę Polską. [emoji39] Skarpetko-grzechotki. Fajowe. A od dziadkomikolajow po południu Misie.
Starszy dostał kubek LEGO.
Używacie pampers pants? Jak się sprawdza? I jak to zdjąć?
Dostałam dwie sztuki po dziecku koleżanki. Użyłam jednej, przeciekła i jakoś się nie zachwyciłam. Nie wiem jak zdejmować. Zdjęłam ta samą drogą co włożyłam bo rozerwać trudno. Dobrze że kupy nie było.
 
reklama
U córy pieluchomajtki się nie sprawdziły, nie przeciekły ale za to wpijały się jej w nóżki i te gumki na plecach się odbijały mimo dobrego rozmiaru. Zdejmujesz rozrywając boki. Wolę zakładać zwykłe na rzepy, tym bardziej że po jakimś czasie dochodzi się do takiej wprawy że nie robi różnicy czy się dzieciaczek kręci czy nie. Tak było przy starszej, teraz też zostanę przy normalnych.
P.S.Pewnie nie pamiętacie ale już jakiś czas temu się tu odzywałam jak porody były na czasie,dlatego się nie przedstawiam po raz kolejny.
 
Do góry